Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Sprawdź się w teście centrum szkoleniowego «Notebook Master»

Zweryfikuj swoją wiedzę z elektroniki w kontekście komputerów. Centrum szkoleniowe "Notebook Master" serdecznie zaprasza do rozwiązania testu. Specjaliści IT są mile widziani. Laicy i serwisanci również.
Article Image

Na opracowany przez "Notebook Master" test składa się 10 pytań z obrazkami. Pytania te zawierają po 3 odpowiedzi. Są to odpowiedzi jednokrotnego wyboru. Czas na rozwiązanie testu jest nieograniczony. Wytypowane przez użytkownika odpowiedzi są sprawdzane (po każdym pytaniu). Ich poprawność jest określana. Niezbędne wyjaśnienia są prezentowane (po wskazaniu odpowiedzi).

Związane z branżą komputerów centrum szkoleniowe "Notebook Master" oferuje szkolenia m.in. z serwisowania elektroniki. Duża liczba godzin i nacisk na praktykę pozwalają posiąść umiejętności niezbędne do działania w wymagających zawodach. Wieloletnie doświadczenie "Notebook Master" potwierdzają niezależne referencje oraz opinie kursantów.

Test jest dostępny tutaj.

Widok strony z przygotowanym przez "Notebook Master" testem
Wideo
Firma: Notebook Master
Tematyka materiału: dyski twarde, elektronika praktyczna, laptopy, Notebook Master, serwisy elektroniczne, testy elektroniczne
AUTOR
Źródło
centrumszkolen.notemaster.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Tensometry
1/10 Do czego służą tensometry?
Oceń najnowsze wydanie EdW
Wypełnij ankietę i odbierz prezent
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"