Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma Apple rozszerza rodzinę Apple Pencil o nowy, przystępny cenowo model

Article Image
Dzięki wysokiej dokładności co do piksela, śladowemu opóźnieniu oraz wrażliwości na kąt pochylenia, najnowszy model Apple Pencil doskonale nadaje się np. do notowania, szkicowania, dodawania uwag, prowadzenia dziennika i wielu innych czynności. Nowy Apple Pencil ma matowe wykończenie i płaski bok, którym przywiera magnetycznie z łatwością do krawędzi iPada w celu łatwiejszego przechowywania.

Najnowszy model Apple Pencil współpracuje ze wszystkimi modelami iPada, które mają port USB-C. Gdy nowy Apple Pencil przyłącza się magnetycznie do iPada, w celu składowania, ten zostaje wprowadzony w stan uśpienia, aby ograniczyć pobór mocy. Po przesunięciu końcówki ukazuje się port USB‑C służący do: parowania i ładowania nowego Apple Pencil, przy pomocy przewodu USB‑C. Opisywany model obejmuje rozwiązania, które użytkownicy pokochali, jeśli chodzi o Apple Pencil 1. i 2. generacji. Sprawdza się idealnie przy korzystaniu z takich funkcji, czy też opcji, systemu operacyjnego iPadOS jak: Pisanie odręczne i Szybka notatka, a także z pewnością podczas pracy z innymi osobami w aplikacji Freeform. Używany z iPadem Pro daje możliwość obsługi funkcji zbliżeniowej, która pozwala wykonywać szkice, a także ilustracje z właściwą precyzją. Najnowszy model Apple Pencil będzie dostępny w sprzedaży na początku listopada 2023 roku.

Najnowszy model Apple Pencil

Jak mówi wiceprezes pionu Worldwide Product Marketing w firmie Apple, Robert Borchers:

"Apple Pencil radykalnie odmienił sposób notowania, szkicowania, a także robienia ilustracji, gwarantując sposobności produktywnej i twórczej pracy. W połączeniu z wszechstronnością iPada rysik Apple Pencil stanowi następne narzędzie do odręcznego pisania na urządzeniu, a także komentowania, dodawania adnotacji do dokumentów i robienia wielu innych zadań”.

Więcej informacji pod adresem: apple.com

Pan Robert Borchers - wiceprezes pionu Worldwide Product Marketing w firmie Apple
Wideo
Firma: Apple
Tematyka materiału: Apple, Apple Pencil, iPad, rysiki, tablety, urządzenia przenośne
AUTOR
Źródło
apple.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"