Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Wielorzędowe złącza BTB od firmy Interplex

Article Image
Aktualna oferta firmy Interplex obejmuje użyteczne złącza BTB (ang. Board-to-Board) o wyprowadzeniach miniPLX. Rozstaw tych wyprowadzeń to dystans 0,4 mm. Żadne z przywołanych złączy nie potrzebuje lutowania. Jest to osiągane przy ich temperaturze pracy od -40 do 150°C. Wszystkie złącza firmy Interplex są w pełni wytrzymałe.

Obecne w złączach BTB wyprowadzenia miniPLX zostały wykonane z miedzi i charakteryzuje je rezystancja 1 mΩ. Każde z tych wyprowadzeń przewodzi prąd poniżej 3 A. Dzieje się to przy zastosowaniu technologii IndiCoat zapobiegającej tworzeniu się wąsów cynowych. Dostępne są warianty złącz o wysokościach: 7-30 mm, przy 1-6 rzędach, po 30 wyprowadzeń każde, nie więcej. Te wytrzymałe produkty znoszą wysokie poziomy wilgotności (do 10% RH), wstrząsów (do 35g) oraz wibracji (co najmniej 8 godzin pracy). Jak wyjaśnia menadżer ds. linii produktów w firmie Interplex, Ralph Semmeling:

"Uwzględnienie wystarczającej liczby wyprowadzeń (...) jest bardzo ważne z punktu widzenia klientów (...). Spółki, z którymi mamy do czynienia, chcą mieć dostęp do gotowych produktów w dogodnych cenach (...). Nasze złącza BTB zapewniają to co najlepsze, gwarantując budowę rozwiązań niskim kosztem."

Więcej informacji pod adresem: interplex.com

Pan Ralph Semmeling - menadżer ds. linii produktów w firmie Interplex
Wideo
Firma: Interplex
Tematyka materiału: Board-to-Board, BTB, miniPLX, Interplex, Ralph Semmeling, złącza
AUTOR
Źródło
interplex.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"