Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Niskonapięciowe złącza magnetyczne marki MULTICOMP PRO w ofercie firmy Farnell

Article Image
Firma Farnell rozszerzyła portfolio swoich produktów o magnetyczne złącza marki MULTICOMP PRO. Każde z tych złączy odpowiada za niezawodne i samozaciskowe połączenia. W razie potrzeb złącza można łatwo demontować. Dzieje się to przy ich niskonapięciowych zastosowaniach.

Dostępne na rynku złącza magnetyczne stają się cenionym rozwiązaniem. Nie inaczej jest ze złączami marki MULTICOMP PRO, które zapobiegają uszkodzeniom kabli. Złącza te spełniają wysokie standardy jakości i mogą być stosowane m.in. w przemyśle, komputerach, a także w medycznych urządzeniach. Złącza magnetyczne MULTICOMP PRO można dostosowywać do wielu aplikacji. Jednym ze wspomnianych złączy jest model MP002495 (patrz zdjęcie z góry), który umożliwia obrót złącza o 360° bez utraty połączenia. Model spełnia wymogi klasy IP67 i jest przeznaczony np. do ładowania baterii przy prądzie znamionowym 5 A oraz napięciu 30 V. Jak wyjaśnia starszy menadżer w firmie Farnell, Gareth James:

"Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki MULTICOMP PRO. Bardzo się cieszymy z faktu, że możemy zaoferować złącza magnetyczne, które są innowacyjne oraz zmieniają krajobraz połączeń. Proste w użyciu złącza są świetnym rozwiązaniem szczególnie gdy potrzebne jest rozwiąanie, które może obracać się o 360° (...)."

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2 oraz na dokumentacji pod zdjęciem.

Pan Gareth James - starszy menadżer w firmie Farnell
DATA SHEET
Wideo
Do pobrania
Download icon Dokumentacja MP002495
Firma: Farnell
Tematyka materiału: Farnell, Gareth James, IP67, MP002495, MULTICOMP PRO, złącza magnetyczne
AUTOR
Źródło
farnell.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"