Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Uniwersalny kabel Raychem USB 3.1 firmy TE Connectivity

Article Image
Firma TE Connectivity zaprezentowała najnowszy kabel Raychem USB 3.1. Kabel powstał z myślą o komercyjnych i wojskowych aplikacjach lotniczych. Oferowana przez kabel przepustowość danych sięga granicznej wartości 10 Gb/s. Dzieje się to przy obsłudze standardów: USB 2.0, USB 3.0 i USB 3.1.

Nowy kabel TE Connectivity może pracować w temperaturze otoczenia od -65 do 200˚C. Jego płaszcz jest wytrzymały na rozciąganie (powyżej 2000 psi). Plaszcz ten wydłuża się choć dwa razy. W przeciwieństwie do konstrukcji "tape wrap", kabel Raychem USB 3.1 jest wytłaczany. Zastosowania kabla obejmują aplikacje: eVTOL (ang. electric Vertical Takeoff and Landing), UAM (ang. Urban Air Mobility) i UAV (ang. Unmanned Aerial Vehicle). Jak wyjaśnia menadżer produktu w dziale "Aerospace, Defense and Marine" firmy TE Connectivity, Greg Shirk:

"Wyższe prędkości danych stają się podstawowym wymogiem dla wielu platform lotniczych następnej generacji. Wiemy, jak ważne jest, aby wszystkie dane jak najszybciej docierały do miejsca przeznaczenia (...). Dlatego zaprojektowaliśmy nasz najnowszy kabel USB 3.1, żeby spełnić (...) oczekiwania branży."

Więcej informacji tutaj oraz na poniższej dokumentacji.

Pan Greg Shirk - menadżer produktu w dziale "Aerospace, Defense and Marine" firmy TE Connectivity
DATA SHEET
Wideo
Do pobrania
Download icon Dokumentacja kabla Raychem USB 3.1
Firma: TE Connectivity (TE)
Tematyka materiału: Greg Shirk, kable, Raychem USB 3.1, TE Connectivity, USB 2.0, USB 3.0
AUTOR
Źródło
te.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"