Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Galwanicznie izolowane adaptery do niezawodnego debugowania wysokonapięciowych rozwiązań od firmy iSYSTEM

Article Image
Na potrzeby aplikacji posiadających obwody wysokiego napięcia, w szczególności samochodowych systemów zarządzania poborem mocy, firma iSYSTEM opracowała serię galwanicznie izolowanych adapterów, które pozwalają bezpiecznie sprawdzać wspomniane systemy bez ryzyka ich uszkodzenia.

Mowa tu o odpornych na wysokie napięcia układach, które przewidziano do użycia z dostępnymi debugerami (m.in. iC5700). Dwa złącza o 14 lub 20 pinach (DEBUG TOOL dla debugerów i TARGET dla testowanych rozwiązań) w pełni sprzyjają temu co jest sprawdzane, w ramach interfejsu: JTAG oraz SWD wybieranych bocznymi przełącznikami (po jednym na złącze). Wszystko to przy zasilaniu z gniazda USB-C. Następujące „architektury scalone” są wspierane (obsługują je przedstawione w odnośnikach wersje adapterów):

Dodatkowa ochrona jest przy tym wskazana, zwłaszcza w przypadku przebicia izolacji adapterów (chodzi o bezpieczeństwo użytkownika).

Więcej informacji pod adresem: www.presseagentur.com i www.isystem.com

Firma:
Tematyka materiału: adaptery, AURIX DAP, CoreSight, debugery, debugowanie, iC5700, iSYSTEM, Infineon Technologies, izolacja galwaniczna, JTAG, MPC5xxx, NXP Semiconductors, SPC5, rozwiązania wysokonapięciowe, STMicroelectronics, SWD, USB-C, wysokie napięcia
AUTOR
Źródło
www.presseagentur.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"