Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Niedługo dostępny: funkcjonalny układ IMU firmy TDK o oznaczeniu: IIM-20670

Article Image
Przewidziany dla przemysłowych zastosowań układ ma pracować w temperaturze: od -40°C do 105°C. Trudne warunki pracy nie będą temu układowi straszne, zwłaszcza w aspekcie wibracji. Przytoczony układ przyporządkowany został rodzinie podzespołów InvenSense SmartIndustrial.

Na stworzony w TDK układ IIM-20670 będą się składać: trójosiowy akcelerometr i trójosiowy żyroskop. Pierwszy przyrząd będzie w stanie mierzyć przyspieszenia w przedziale ±64G przy stabilności termicznej 1,7 µg/C i dedykowanym algorytmie uwzględniającym kąty nachylenia układu. W tym celu układ ma pobierać maksymalnie: 10 mA prądu. Do jego sterowania będzie przewidziany interfejs SPI o częstotliwości pracy: 10 MHz. Mają być uwzględnione niezbędne, programowalne filtry cyfrowe. Integralność informacji pochodzących z układu będzie można, w dobry sposób, zweryfikować algorytmem CRC. Układ IIM-20670 ma być w całości odporny na wstrząsy. Jego zastosowania będą obejmować: rozwiązania 5G, przemysłowe moduły oraz drony. Jak wyjaśnia dyrektor ds. marketingu przemysłowego w firmie TDK, Camilo Delgado:

"Wprowadzając elementy z oryginalnym algorytmem przechylania, pomagamy przemysłowi realizować projekty w szybki oraz efektywny sposób."

Więcej informacji pod adresem: tdk.com

Pan Camilo Delgado - dyrektor ds. marketingu przemysłowego w firmie TDK
Wideo
Firma: TDK
Tematyka materiału: akcelerometry, IIM-20670, IMU, InvenSense SmartIndustrial, TDK, żyroskopy
AUTOR
Źródło
tdk-electronics.tdk.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"