Article Image
Napięcia pracy części obejmują wartości od -24 do 24 V, podczas gdy prąd wsteczny elementów ją tworzących, w obrębie tego zakresu, sięga 50 nA. Wszystko to przy pojemności CD, która nie przekracza 6 pF oraz obudowie DFN1110-3A o wymiarach: 1×1,1×0,45 mm. Układ spełnia normę AEC-Q101 z zakresu wspomnianych na początku wyładowań. Jest on w szczególności dedykowany wymagającym warunkom pracy, w których jest w stanie znieść szczytowe, krótkotrwałe, impulsowe amplitudy prądowe 2,5 A i szczytową, krótkotrwałą moc impulsową 100 W. Można na nim polegać w każdym czasie. Jest to wyrób do stosowania w szerokim zakresie temperatury otoczenia. Produkt przewidziano do użytku wewnętrznego.
Schemat VCAN24A2-HT5
Specyfikacja układu VCAN24A2-HT5:
  • Współpraca z magistralami CAN FD
  • Dopuszczalny zakres napięć pracy: od -24 do 24 V
  • Maksymalny prąd wsteczny w dopuszczalnym zakresie napięć pracy: 50 nA
  • Szczytowa, krótkotrwała, impulsowa amplituda prądowa: 2,5 A
  • Szczytowa, krótkotrwała moc impulsowa: 100 W
  • Maksymalna pojemność CD: 6 pF
  • Zgodność z normą AEC-Q101:
    • Klasa H3B (dla modelu ciała ludzkiego) obejmująca wyładowania o napięciu powyżej 8 kV
  • Zakres temperatury pracy: od -55 do 150°C
  • Zakres temperatury składowania: od -55 do 150°C
  • Temperatura lutowania: 260°C