Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Konfiguracja kamer BLOW

Article Image
Masz problemy z konfiguracją kamery BLOW? Nie wiesz jak dodać kamerę do aplikacji V380 Pro? Przeczytaj ten oto poradnik, a dosyć szybko poradzisz sobie z konfiguracją, która tyczy się kamer BLOW. Ich konfiguracja nie powinna zająć dużo czasu, a opisane, przedstawione w poradniku szczegółowe kroki pomogą w ewentualnych trudnościach.

1. Pobierz aplikację V380 Pro

Aplikacja jest dostępna w sklepie Play lub Appstore. Wystarczy wpisać w polu wyszukiwania "V380 Pro” i pobrać aplikację lub użyć kodów QR - zeskanuj kod dla odpowiedniego systemu i zainstaluj aplikację.

2. Zarejestruj się w aplikacji

Konto w aplikacji pozwala na zarządzanie wszystkimi urządzeniami i udostępnianie widoku innym użytkownikom. Żeby zarejestrować konto w aplikacji, wystarczy podać adres mailowy (najlepiej Gmail) i region, następnie wprowadzić kod weryfikacyjny wysłany na podany adres. W przypadku poprawnego kodu, formularz przekieruje do wprowadzenia hasła do konta. 

3. Podłącz kamerę do zasilania i zresetuj ją

Do każdej kamery dołączony jest zasilacz z kablem albo adapter umożliwiający błyskawiczne podłączenie kamery do zasilania. Dołącz kamerę do prądu i naciśnij przycisk RESET. Przycisk RESET najczęściej znajduje się na kablach przyłączeniowych albo na głowicy kamery (należy delikatnie unieść główkę kamery do góry). Przycisk należy trzymać wciśnięty przez 4-5 s gdy kamera wyda komunikaty głosowe o pomyślnym resecie.

4. Konfigurowanie kamery w aplikacji

Upewnij się, że masz włączone WiFi w telefonie i jesteś podłączony do sieci, do której ma być, z założenia, przypisana kamera. Jeżeli tak, to możesz załączyć aplikację V380 Pro. Na ekranie głównym aplikacji, naciśnij ikonę "+".

Następnie zeskanuj etykietę kamery - na etykiecie widoczne jest ID kamery.

W dalszej kolejności potwierdź sieć Wi-Fi oraz wprowadź prawidłowe hasło do sieci, po czym kliknij "Potwierdź".

Przyłóż telefon z wygenerowanym kodem QR w aplikacji do obiektywu kamery - zgodnie z poniższym rysunkiem.

Gdy kamera wyda komunikat o łączeniu, naciśnij niebieską ramkę: "Voice prompt of scanning succesfully". Kamera doda się automatycznie, po zakończeniu, nadaj nazwę własną kamerze i wprowadź własne hasło.

Więcej informacji pod adresem: blow.pl

Logo firmy BLOW
Firma: BLOW
Tematyka materiału: BLOW, kamery, konfiguracja urządzeń, poradniki, V380 Pro, Wi-Fi
AUTOR
Źródło
blow.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"