Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma Farnell łączy siły z Würth Elektronik w kampanii dotyczącej urządzeń do użytku domowego

Article Image
Współpraca obu firm ma celu pomóc inżynierom odpowiedzialnym za projekty jeszcze bardziej udoskonalić: obsługę łączności, a także zestawy zaawansowanych funkcji dla rozlicznych urządzeń domowych. Kampania pt. "Urządzenia domowe z komponentami WE" (po ang. Home Appliances meet WE Components) prowadzona z sukcesem przez firmę Farnell prezentuje starannie wyselekcjonowane produkty, które zaspokajają, na dobrą sprawę, potrzeby każdego z projektantów urządzeń domowych.

Współczesne urządzenia domowe okazuje się coraz inteligentniejsze. Jednak muszą być przy tym niezawodne oraz tanie w utrzymaniu, co oznacza, że trzeba brać pod uwagę wiele kwestii podczas pracy nad nowymi urządzeniami i funkcjami, które nie tylko zapewniają korzyści, ale również są zgodne z najważniejszymi regulacjami. Dzięki kampanii pt. "Urządzenia domowe z komponentami WE" projektanci urządzeń domowych są całkowicie świadomi, że firma Würth Elektronik tworzy rozwiązania, które w pełni zaspokajają ich rozliczne wymagania. Wszystkie elementy - od przełączników i kondensatorów foliowych, po różne szybkozłącza, rozwiązania bezprzewodowe, czujniki, dławiki przeciwzakłóceniowe i kulki ferrytowe, zostały spasowane i zoptymalizowane pod kątem każdego aspektu konstrukcji nowoczesnego urządzenia.

Logo firmy Farnell
Logo firmy Würth Elektronik

Jak wyjaśnia Product Segment Leader w firmie Farnell, Josh Ahern:

"Polegamy na urządzeniach domowych, wierząc że czynią nasze życie o wiele prostszym - do tego stopnia, że uznajemy ich obecność za oczywistą (...). Jednak w miarę jak urządzenia stają się coraz to bardziej zaawansowane, wymagane jest, ażeby (...) były produkowane przy użyciu podzespołów najwyższej jakości. Dlatego z przyjemnością ogłaszamy nasz udział w kampanii Würth Elektronik, która ma na celu współpracę z projektantami (...) rozlicznych rozwiązań (...), w celu zapewnienia długiej żywotności produktów."

Z kolei Coordinator international Engineering w firmie Würth Elektronik, Simon Baumann dodaje:

"Obecnie większość urządzeń domowych zawiera wysoką liczbę elementów elektronicznych, np. układów sterujących silnikami, elementów grzejnych lub interfejsów użytkownika. Każdy z tych elementów musi pracować wydajnie czy niezawodnie, jak również charakteryzować się zachowaną kompatybilnością elektromagnetyczną (...). Dzięki wykorzystaniu produkowanych przez Würth Elektronik komponentów wysokiej jakości można zredukować zużycie zasobów, powiększając równocześnie wydajność urządzeń i przedłużając czasy ich eksploatacji. Celem naszej kampanii jest zapewnienie, że inżynierowie (...) znają szeregi naszych rozwiązań, które powstały z myślą o zaspokajaniu coraz to nowszych wymagań stawianych urządzeniom."

Katalog produktów Würth Elektronik oferowanych przez Farnell jest dostępny tutaj.

Firma: Farnell
Tematyka materiału: Farnell, kampanie, urządzenia domowe, Urządzenia domowe z komponentami WE, WE, Würth Elektronik
AUTOR
Źródło
farnell.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"