Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma Synology wprowadza na rynek VisualStation VS600HD - wydajne rozwiązanie do montażu w ścianie telewizyjnej dla Surveillance Station

Article Image
Opracowane przez Synology urządzenie VisualStation VS600HD obsługuje do dwóch wyświetlaczy w rozdzielczości 4K. Można je zamocować za monitorem dzięki trwałym mocowaniom VESA, co gwarantuje efektywne wykorzystanie przestrzeni na potrzeby zespołów zajmujących się bezpieczeństwem.

Dzięki 2 wyjściom HDMI, każde z urządzeń VisualStation VS600HD obsługuje jednocześnie w każdym aspekcie do 50 kanałów kamer rozmieszczonych na 2 wyświetlaczach. Aby sprostać bardziej rozbudowanym potrzebom w zakresie monitorowania wideo, można wdrożyć szeregi urządzeń VisualStation VS600HD. Można też załączyć konfigurowalny dostęp do elementów sterujących kamerami, map, poprzednich nagrań oraz innych funkcji, żeby umożliwić szybsze reagowanie na incydenty związane z bezpieczeństwem. Aplikacja Surveillance Station daje z łatwością możliwość nadawania uprawnień użytkownikom, czy delegowanie im maksymalnej elastyczności. Jest to osiągane przy obsłudze strumieni wideo HTTPS razem z dodatkowymi opcjami szyfrowania na poziomie głośności oraz plików w celu ochrony nagranego materiału. Urządzenie VisualStation VS600HD jest zgodne z kluczowymi wymogami, co zapewnia wielu użytkownikom przestrzeganie najważniejszych standardów bezpieczeństwa.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Wideo
Firma: Synology
Tematyka materiału: HDMI, HTTPS, kamery, Synology, Surveillance Station, VisualStation VS600HD
AUTOR
Źródło
synology.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"