Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Opracowany przez Lumel system zarządzania energią w Narodowych Muzeach Tajlandii

Article Image
Cztery miejsca, które wchodzą w skład Narodowych Muzeów Tajlandii. To w nich firma Lumel wprowadziła system efektywnego zarządzania energią. W jego ramach pracuje, na dobrą sprawę, kilkadziesiąt mierników parametrów sieci ND30IoT, które wspierają i implementują protokół MQTT. Są to urządzenia przewidziane dla masy rozproszonych systemów monitoringu. Całość systemu dopełnia oprogramowanie Scada Software.

Oryginalny projekt firmy Lumel zrealizowano w zaledwie 18 miesięcy. Było to możliwe przede wszystkim dzięki współpracy z lokalnym dystrybutorem Maximize Integrated Technology. Na dobrą sprawę, zdaniem prezesa firmy Lumel, Dinesha Musalekara:

"To dla nas bardzo prestiżowa realizacja. Do przetargu zgłosiło się wielu konkurentów, lecz to nasza oferta zdobyła największe uznanie, dzięki: wysokiej ocenie jakości naszych produktów, potwierdzonej trzyletnią gwarancją oraz przyjaznemu oprogramowaniu. Mogę powiedzieć, że nasz system zarządzania energią, wykorzystujący technologię chmurową, to aktualnie jeden z najlepszych systemów na świecie, które znajduje zastosowanie w biznesie i w sporej liczbie obiektów  użyteczności publicznej."

Więcej informacji pod adresem: lumel.com.pl

Pan Dinesh Musalekar - prezes firmy Lumel
Wideo
Firma: Lumel
Tematyka materiału: Dinesh Musalekar, Lumel, mierniki parametrów sieci, muzea, MQTT, Tajlandia
AUTOR
Źródło
lumel.com.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"