Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Smart-Ex 03 firmy Pepperl+Fuchs: wykorzystanie 5G do osiągnięcia następnego poziomu cyfryzacji w strefach zagrożonych wybuchem

Article Image
Opracowany przez Pepperl+Fuchs smartfon posiada funkcje, które spełniają wymogi branżowe: od programowalnych przycisków i trybu Wi-Fi, po wdrażanie różnorodnych aplikacji Przemysłu 4.0. Smartfon Smart-Ex 03 zawiera niezbędne certyfikaty w celu stosowania go w strefach zagrożonych wybuchem. Może być używany we wszystkich publicznych, albo prywatnych sieciach bezprzewodowych, a także w korporacyjnych i niestandardowych sieciach.

Dzięki obsłudze sieci 5G i standardowi Wi-Fi 6, smartfon Smart-Ex 03 zapewnia niesłychaną wydajność. Smartfon ten ma wyświetlacz o przekątnej: 6". Systemem operacyjnym Smart-Ex 03 jest Android. Smartfon nadaje się do użytku w pracach konserwacyjnych i serwisowych. Z powodzeniem może być używany do obsługi sieci własnych. Smartfon Smart-Ex 03 oferuje w praktyce duży poziom bezpieczeństwa. Przewidziano udoskonaloną funkcję automatycznego monitorowania i poprawki interfejsu użytkownika. Zaawansowane narzędzia diagnostyczne z pewnością pomagają administratorom IT wspierać użytkowników. Urządzenie charakteryzuje się ernogomiczną konstrukcją: jest szczególnie małe, lekkie i dobrze wyważone, co przekłada się na doskonałą obsługę. Wystepuje w nim wydajny procesor firmy Qualcomm Technologies. Smartfon dostosowany jest do przeróżnych zastosowań, takich jak: cyfrowe przepływy pracy, bezpieczeństwo operacyjne i aplikacje rzeczywistości rozszerzonej (AR). Oferuje adekwatną i bezdyskusyjną odpowiedź na każde zastosowanie.

Więcej informacji pod adresem: pepperl-fuchs.com

Wideo
Firma: Pepperl+Fuchs
Tematyka materiału: Pepperl+Fuchs, Przemysł 4.0, Smart-Ex 03, smartfony, strefy zagrożone wybuchem, Wi-Fi 6
AUTOR
Źródło
pepperl-fuchs.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"