Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Wideorejestrator AR202 NV firmy NAVITEL - rozdzielczość Full HD, tryb Night Vision i pole widzenia 140°

Article Image
Firma NAVITEL wprowadziła na rynek wideorejestrator AR202 NV, którego dość dobre możliwości zapowiadają prawdziwy hit sprzedaży. Zapewniono m.in. optykę GC2053 z trybem Night Vision i rozdzielczość obrazu Full HD, czy szerokie pole widzenia kamery 140°, kompresję nagrań wideo bez utraty jakości oraz tryb parkingowy, który aktywuje nagrywanie po wychwyceniu drgań pojazdu.

Wideorejestrator AR202 NV rejestruje wysokiej jakości wideo - i to przy kiepskim oświetleniu. Efekt ten osiągnięto za sprawą: soczewki składającej się z 4 warstw szkła oraz zastosowania, w istocie, sensora optycznego z trybem nocnym. Szeroki kąt widzenia kamery 140° pozwala z wygodą nagrywać drogę przed pojazdem, sąsiednie pasy ruchu, a także pobocze. Urządzenie nagrywa nieprzerwanie w pętli - aż do momentu, kiedy skończy się miejsce na karcie pamięci microSD o maksymalnej pojemności 64 GB. Dzięki standardowi kompresji H.264, przywołana wartość w zupełności wystarcza do stałego użytkowania. Każdy plik wideo można na bieżąco, kiedy trzeba, podejrzeć na wyświetlaczu IPS o przekątnej 2". Kiedy zdarza się kolizja bądź też wypadek, nagranie wideo zostaje zabezpieczone i może być dowodem w procesie. Stworzony przez NAVITEL wideorejestrator AR202 NV ma kompaktowe wymiary, a jego stylowa, czarna i trwała obudowa doskonale komponuje się z wnętrzem każdego samochodu. Jest dołączona, z zasady, ładowarka samochodowa USB-C do wideorejestratora AR202 NV, jak również uchwyt typu przystawka oraz voucher na mapę Europy w prezencie na rok.

Wideorejestrator AR202 NV

Jak wyjaśnia CEO NAVITEL Europe, Tobiasz Jankowski:

"Rejestratory jazdy są obecne w naszej ofercie od dobrych kilku lat i wciąż doń obserwujemy bardzo spore zainteresowanie tą kategorią produktów. Dlaczego? Otóż: właściciele pojazdów i kierowcy chcą: zabezpieczyć się i wykluczyć swoją winę podczas potencjalnej kolizji oraz na swój sposób mieć dowód w postaci nagrania szkody parkingowej, o którą nietrudno dosyć np. na zatłoczonym parkingu pod blokiem, czy hipermarketem. Nasz najnowszy wideorejestrator AR202 NV odpowiada na obie te potrzeby, a ponadto jest przystępny cenowo (...)."

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2 oraz na materiałach pod zdjęciem.

Pan Tobiasz Jankowski - CEO NAVITEL Europe
Galeria
DATA SHEET
Wideo
Do pobrania
Download icon Podręcznik użytkownika AR202 NV
Firma: NAVITEL
Tematyka materiału: AR202 NV, microSD, nagrywanie, NAVITEL, wideo, wideorejestratory
AUTOR
Źródło
navitel.cz
Udostępnij
Powiązane treści
Powiązane treści
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"