Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Nowość firmy TP-Link: sieciowy rejestrator wideo VIGI NVR4032H

Article Image
Sieciowy rejestrator wideo VIGI NVR4032H obsługuje 32 kamery. Jest to rozwiązanie, które sprawdza się doskonale w systemach monitoringu CCTV w sporych i firmowych instalacjach. Dostępny z kamer materiał wideo jest przechowywany na dyskach SATA.

W stworzonym przez TP-Link rejestratorze można zamontować do 4 dysków, o pojemności do 10 TB każdy. VIGI NVR4032H posiada wbudowane wyjście HDMI, które wspiera rozdzielczości obrazu 4K oraz wyjście VGA. Produkt może dekodować do 16 strumieni wideo, które cechują się rozdzielczością 2 Mpx. Duża przepustowość rejestratora zapewnia wygodne zarządzanie i sterowanie maksymalnie 32 kamerami. Zintegrowany głośnik pozwala odsłuchiwać dźwięki z nagrań. Dwa gigabitowe porty Ethernet zapewniają wysoką stabilność sieci oraz ciągłą pracę urządzenia. Standard kompresji H.265+ ogranicza wykorzystanie przepustowości sieci, dając w pełni optymalne wykorzystanie przestrzeni dyskowej. 

Sieciowy rejestrator wideo VIGI NVR4032H

Sieciowy rejestrator wideo VIGI NVR4032H samodzielnie wykrywa kamery VIGI, adaptując, w unikalny sposób, konfigurację zapewniającą współpracę z nimi. VIGI NVR4032H jest tożsamy ze standardem ONVIF, współpracując z kamerami wielu producentów i umożliwia stworzenie, w istocie, kompleksowego systemu monitoringu. Rejestrator firmy TP-Link pozwala także, dla wielu celów, korzystać z monitorowania zdalnego P2P - dzięki chmurze TP-Link ID i aplikacji mobilnej VIGI dostępnej na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android. Rozwiązanie firmy TP-Link ma trzyletnią gwarancją producenta. Montaż w szafie rack jest gwarantowany.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2 oraz na poniższej dokumentacji.

DATA SHEET
Wideo
Do pobrania
Download icon Dokumentacja VIGI NVR4032H Download icon Przewodnik instalacji VIGI NVR4032H Download icon Przewodnik użytkownika VIGI NVR4032H Download icon Przewodnik użytkownika aplikacji mobilnej VIGI
Firma: TP-Link
Tematyka materiału: kamery, rejestratory wideo, SATA, TP-Link, VIGI, VIGI NVR4032H
AUTOR
Źródło
tp-link.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"