Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Ultraszerokokątny obiektyw zmiennoogniskowy NIKKOR Z DX 12-28mm f/3.5-5.6 PZ VR produkcji Nikon

Article Image
Obiektyw NIKKOR Z DX 12-28mm f/3.5-5.6 PZ VR pozwala uwieczniać spore obszary przestrzeni dla potrzeb grupowych lub krajobrazowych zdjęć selfie. Doskonale nadaje się do fotografowania wszelkich obiektów, zwłaszcza z wykorzystaniem efektu bokeh. Minimalna odległość ogniskowania: 19 cm i maksymalny współczynnik odwzorowania: 0,21x stanowią kluczowe cechy obiektywu NIKKOR Z DX 12-28mm f/3.5-5.6 PZ VR.

Ważną funkcjonalnością obiektywu NIKKOR Z DX 12-28mm f/3.5-5.6 PZ VR jest power zoom z napędem liniowym, którym można sterować korzystając z pierścienia. Pozwala to pozyskać płynne przybliżanie podczas nagrywania filmów lub vlogowania. Użytkownik może przypisać obsługę zoomu zarówno do elementów sterujących aparatu, jak i pilota, z opcją wyboru wielu szybkości tego zoomu. Dzięki masie 205 g obiektyw NIKKOR Z DX 12-28 mm f/3,5-5,6 PZ VR nadaje się do noszenia w torbie podczas spacerów i podróży. Oferowany zakres ogniskowych: 12-28 mm przydaje się szczególnie w trakcie wykonywania ujęć zbliżeniowych. Zintegrowany mechanizm zoomu utrzymuje stałą długość tubusu podczas powiększania. Ułatwia to bardzo utrzymanie równowagi przy robienia zdjęć. Zapewniono również pełną kompensację drgań w obiektywie. Konstrukcja NIKKOR Z DX 12-28mm f/3.5-5.6 PZ VR umożliwia: kręcenie wideo z niezwykle stabilną ekspozycją i eliminację drgań podczas doboru poziomu ostrości. Zarówno przysłona, jak i kompensacja ekspozycji mogą być przypisane do pierścienia sterującego. Dla uniwersalności zastosowań zapewniono odporność na: wilgoć, kurz oraz zanieczyszczenia, w rezultacie sprawiając, że obiektyw NIKKOR Z DX 12-28mm f/3.5-5.6 PZ VR może być brany w różne miejsca.

Więcej informacji pod adresem: nikon.com

Ultraszerokokątny obiektyw zmiennoogniskowy NIKKOR Z DX 12-28mm f/3.5-5.6 PZ VR
Wideo
Firma: Nikon
Tematyka materiału: aparaty fotograficzne, obiektywy fotograficzne, NIKKOR, NIKKOR Z DX 12-28mm f/3.5-5.6 PZ VR, Nikon, ogniskowa
AUTOR
Źródło
nikon.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"