Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Oferta programu akademickiego «University FinFET» firmy TSMC

Article Image
Firma TSMC aktywnie wspiera ośrodki uczelniane w zakresie projektowania układów scalonych. Kształceniu ich studentów, wykładowców, a także badaczy służy program akademicki "University FinFET" z szerokim dostępem do procesów technologicznych FinFET. Zapewnione są dwie następujące skale integracji: 7 nm i 16 nm.

W ramach programu akademickiego "University FinFET" świadczona jest seria pożytecznych usług dla potrzeb badawczych oraz dydaktycznych. W pierwszym przypadku jest to wsparcie projektowe dla prototypowych układów z obszaru elektroniki analogowej, cyfrowej i radiowej. Drugi przypadek dotyczy dostarczania materiałów i filmów instruktażowych, które niebywale prosto wprowadzają studentów w świat tranzystorów FinFET. Jak wyznaje starszy wiceprezes ds. rozwoju biznesu w firmie TSMC, Kevin Zhang:

"Zawsze patrzymy z nadzieją na przyszłość, dostrzegając kluczowe rozwiązania oraz talenty, które stają się nieocenionymi innowatorami. Oferując dostęp do procesów technologicznych: 7 i 16 nm, w ramach programu «University FinFET», zapewniamy właściwe warunki badaczom i studentom, aby mogli: zgłębiać własne pomysły oraz rozwijać pasje w szybko zmieniającym się świecie półprzewodników."

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Pan Kevin Zhang - starszy wiceprezes ds. rozwoju biznesu w firmie TSMC
Wideo
Firma: Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC)
Tematyka materiału: FinFET, Kevin Zhang, programy akademickie, TSMC, University FinFET
AUTOR
Źródło
pr.tsmc.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"