Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Bottneuro wykorzystuje technologię firmy Samsung, by udostępniać rozwiązania do diagnozowania i leczenia choroby Alzheimera

Article Image
Spółka Bottneuro wybrała tablet Galaxy Tab S8+ Enterprise Edition z firmy Samsung do przechowywania i rejestrowania danych terapeutycznych we własnym rozwiązaniu. Tablet ten upraszcza obsługę rozwiązania Bottneuro dzięki interfejsowi graficznemu.

Pacjenci cierpiący na demencję częstokroć doświadczają redukcji funkcji poznawczych - a to sprawia, że potrzeba im intuicyjnego w obsłudze urządzenia. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i użyteczności tablet Galaxy Tab S8+ Enterprise Edition stanowi niezwykle dobre dopełnienie rozwiązania Bottneuro. Tablet ten zapewnia sporo możliwości - jest on wyposażony choćby w wyświetlacz Super AMOLED, który gwarantuje klarowną wyrazistość obrazu. Galaxy Tab S8+ Enterprise Edition zasila bezpośrednio neurostymulator Miamind. Kiedy zakańcza się zabiegi przesyła on informacje diagnostyczne i lecznicze od rozwiązania Bottneuro, poprzez sieci 5G, dzięki czemu pacjenci mogą diagnozować się i leczyć w swym domu. Tablet z firmy Samsung można indywidualnie skonfigurować za pomocą aplikacji Knox, która zapewnia prywatności i ochronę poufnych danych, razem z dokumentacją medyczną. Firma Samsung współpracuje z Bottneuro od 2021 roku.

Więcej informacji tutaj oraz na poniższym filmie.

Wideo
Firma: Samsung
Tematyka materiału: AMOLED, Bottneuro, Knox, Miamind, Samsung, tablety
AUTOR
Źródło
news.samsung.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"