Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Wprowadzenie sklepu internetowego firmy Synology na rynek Unii Europejskiej

Article Image
Mowa tu o Synology Store - platformie online przeznaczonej do zakupów akcesoriów oraz części zamiennych firmy Synology. W ramach tej platformy sprzedawane są np.: nadmiarowe karty sieciowe, moduły pamięciowe i zestawy szyn. Działalność nowego sklepu internetowego na terenie Unii Europejskiej rozpoczęła się w lutym 2023 roku.

Od teraz sklep internetowy Synology Store jest dostępny w krajach Unii Europejskiej, oprócz Malty, Andorze, Liechtensteinie, Monako, Wielkiej Brytanii czy Stanach Zjednoczonych. Start działalności sklepu w innych regionach świata planowany jest w niedalekiej przyszłości, i ma zostać wyznany wraz z rozwojem usług. Darmowa wysyłka ze sklepu Synology Store dotyczy zamówień o wartości minimum 200 euro do wszystkich państw oprócz: Andory, Cypru, Grecji, Irlandii, Liechtensteinu i Portugalii. Wszyscy kupujący mogą korzystać z liczącej około 30 dni polityki zwrotów, pomocy technicznej, wymiany produktów poprzez swe konta Synology oraz opcjonalnej dostawy następnego dnia.

Główna strona sklepu internetowego Synology Store

Jak wyjaśnia dyrektorka firmy Synology, Rosiel Lee:

"Jesteśmy dumni z wprowadzenia naszego nowego sklepu, który umożliwi każdemu szybkie wyszukanie i zakup oficjalnych części i akcesoriów Synology online. To posunięcie pokazuje, jak bardzo zależy nam na zadowoleniu naszych klientów tj. zapewnieniu im długoterminowej pomocy technicznej."

Sklep internetowy Synology Store jest dostępny tutaj.

Pani Rosiel Lee - dyrektora firmy Synology
Wideo
Firma: Synology
Tematyka materiału: Europa, Rosiel Lee, sklepy internetowe, Synology, Synology Store, Unia Europejska
AUTOR
Źródło
synology.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"