Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Witaj Słońce! Apple prezentuje nową wersję iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Plus

Article Image
Firma Apple rozszerzyła paletę dostępnych kolorów iPhone’a 14 oraz iPhone’a 14 Plus, wprowadzając na rynek modele o żółtej barwie. Obydwa smartfony wyglądają pięknie i mogą służyć przez lata.

Z przodu iPhone’a 14 oraz iPhone’a 14 Plus znajduje się wysoce wytrzymała warstwa Ceramic Shield. Każdy z telefonów cechuje żywotna bateria, która zapewnia spory czas ich pracy. Jest to osiągane przy 2 aparatach fotograficznych oraz układzie A15 Bionic. Smartfony: iPhone 14 o przekątnej 6,1" i iPhone 14 Plus z przekątną 6,7" mają wytrzymałą konstrukcję z aluminium, a do tego są odporne na wodę i pył. Ochrona przed upadkami jest w pełni gwarantowana.

Żółty kolor smartfonów: iPhone14 oraz iPhone 14 Plus

Zmodyfikowana budowa wewnętrzna pozwala na utrzymanie dość dogodnej wydajności. Oba smartfony wyposażono w wyświetlacz OLED o symbolu Super Retina XDR, który osiąga: 1200 nitów jasności szczytowej (HDR) i umożliwia korzystanie z Dolby Vision. Większy wyświetlacz iPhone’a 14 Plus świetnie nadaje się do oglądania obrazów wideo, strumieniowania treningów Apple Fitness+ i grania w gry. Dostępne w żółtym kolorze telefony: iPhone 14 i iPhone 14 Plus pojawią się w przedsprzedaży 10 marca, a do sklepów trafią 14 marca.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Wideo
Firma: Apple
Tematyka materiału: A15 Bionic, Apple. iPhone 14, iPhone 14 Plus, smartfony, XDR
AUTOR
Źródło
apple.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"