Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Nowy, samochodowy wideorejestrator R900 firmy NAVITEL

Article Image
Wiodący dostawca elektroniki samochodowej - firma NAVITEL wprowadziła na rynek wideorejestrator R900. Urządzenie charakteryzuje zaawansowany sensor SONY 415 STARVIS, szeroki kąt widzenia obiektywu i odporny na różne warunki atmosferyczne kondensator.

Wspomniany wideorejestrator pozwala na nagrywanie filmów w rozdzielczości: 1920×1080 px przy 30 klatkach na sekundę. Filmy te są zapisywane na karcie pamięci o pojemności do: 256 GB. Kamera stosuje kompresję obrazu HEVC H.265, Za pracę urządzenia odpowiada procesor MSTAR 8629Q. Sensor optyczny SONY 415 STARVIS i posiadająca przeszło 7 warstw szklana soczewka, z filtrem IR, umożliwiają rejestrację wielu materiałów wideo - w przypadku słabego oświetlenia. Szeroki kąt widzenia obiektywu 140° obejmuje w kadrze to, co znajduje się przed samochodem, czy na sąsiednich pasach ruchu i chodniku. Wszystkie nagrania można od razu oglądać z poziomu kamery na matrycy IPS o przekątnej 2,35".

Wideorejestrator samochodowy R900

Wideorejestrator R900 został wyposażony również w 2 funkcje: Auto-Start i G-Sensor, który odpowiada za zapisywanie oraz zabezpieczanie filmów ze zdarzeń awaryjnych - np. z kolizji. Urządzenie zasilane jest poprzez: złącze USB-C. Występujący w kamerze superkondensator podtrzymuje jej zasilanie i jest odporny na warunki zewnętrzne (upał, mróz), czy też podczas wypadku, kiedy zasilanie zostanie odłączone. Wideorejestrator montowany jest do przedniej szyby pojazdu za pomocą uchwytu na przyssawkę z obrotowym mechanizmem blokującym, który zapewnia bezpieczne mocowanie urządzenia. Dołączony do R900 czytnik kart pamięci umożliwia szybką transmisję danych z kamery na komputer. W zestawie oprócz znajdują się: uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa 12/24 V, kabel USB-C, czytnik kart pamięci, ściereczka z mikrofibry, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna i pełna licencja nawigacyjna z mapą 47 państw świata na smartfon lub tablet.

Więcej informacji pod adresem: navitel.cz

Wideo
Firma: NAVITEL
Tematyka materiału: HEVC H.265, IPS, Navitel, R900, Tobiasz Jankowski, USB-C
AUTOR
Źródło
navitel.cz
Udostępnij
Powiązane treści
Powiązane treści
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"