Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Program szkoleniowy firmy Ericsson w świecie Metaverse

Article Image
Firma Ericsson wykorzystuje świat Metaverse jako dodatkowy moduł do tradycyjnych metod szkoleniowych. To pierwsza tego typu inicjatywa w branży telekomunikacyjnej.

Rozwojem tegoż nowatorskiego projektu zajmują się polscy specjaliści firmy Ericsson, którzy świadczą usługi szkoleniowe, dla klientów w: Europie oraz Ameryce Łacińskiej. Uruchomienie szkoleń w Metaverse pozwala na dogodne prezentowanie treści edukacyjnych, niezależnie od fizycznej lokalizacji uczestników spotkań, podnosi możliwości spamiętywania informacji oraz wprowadza wielowymiarową interakcję z wykładowcą, dobrze przypominającą zwykły proces uczenia się. Cyfrowe odwzorowanie przestrzeni wykładowej, prócz różnych funkcji, dostarcza płynną wymianę spostrzeżeń między uczestnikami, co podnosi wartość dydaktyczną.

Logo firmy Ericsson

Jak wyjaśnia dyrektor ds. rozwoju na Europę i Amerykę Łacińską w firmie Ericsson, Ewelina Grabowska:

"Dysponujemy doskonałym narzędziem, które pozwala, w parę sekund, stworzyć całkowicie nową przestrzeń edukacyjną, zawierającą wybrane moduły szkoleniowe oraz umożliwiającą prezentację istotnych modeli sprzętu, w trzech wymiarach. Dzięki temu, uczestnicy spotkań mogą połączyć się z ekspertami branżowymi z dowolnego miejsca w świecie, aby niemal od razu przeanalizować wybrane zagadnienia na rozbudowanych i trójwymiarowych modelach sprzętu. W szkoleniu wirtualnym można uczestniczyć zarówno za pomocą gogli VR jak też z wykorzystaniem komputera."

Więcej informacji pod adresem: media.ericsson.pl

Pani Ewelina Grabowska - dyrektor ds. rozwoju na Europę i Amerykę Łacińską w firmie Ericsson
Wideo
Firma: Ericsson
Tematyka materiału: Erricson, Ewelina Grabowska, Metaverse, szkolenia, VR, wirtualna rzeczywistość
AUTOR
Źródło
media.ericsson.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"