Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Zagłosuj na #keepCTRL w konkursie WSIS Prizes 2023

Article Image
W tegorocznej edycji WSIS Prizes 2023 organizowanej przez ITU nominowano projekt #keepCTRL - youth safe online! Jest to cykl webinariów zorganizowanych z okazji Dnia Dziecka w 2022 roku. Za projektem stoi Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE).

Webinaria z okazji Dnia Dziecka zostały przygotowane z myślą o młodzieży i przeprowadzono je na przełomie maja i czerwca 2022 roku. Zajęcia w formie e-learningowej kierowane były do uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych. Tematyka zajęć obejmowania zagadnienia np. hejtu i mowy nienawiści, sextingu, dezinformacji oraz phishingu. Webinary były w pełni polecane, a także promowane przez Kuratoria Oświaty. Webinary cieszyły się sporym zainteresowaniem - wzięły w nich udział aż 14 302 osoby. Projekt Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE) został zakwalifkowany do Kategorii 9 - AL C7, pt. "ICT applications: benefits in all aspects of life - E-learning".

Aby oddać głos na projekt UKE, należy zarejestrować się tutaj. Można zagłosować jedynie na jeden projekt w danej kategorii. Głosujący są zachęcani do oddania głosu w każdej kategorii - nie jest wymagane głosowanie na wszystkie kategorie. Głosowanie trwa do 25 stycznia 2023 roku.

Więcej informacji pod adresem: uke.gov.pl

Wideo
Firma: Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE)
Tematyka materiału: konkursy, ITU, UKE, Urząd Komunikacji Elektronicznej, webinaria, WSIS Prizes 2023
AUTOR
Źródło
uke.gov.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"