Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma Nikon startuje z wideoserią «Nikon Sessions» na portalu YouTube

Article Image
Firma Nikon ogłosiła premierę nowej serii: "Nikon Sessions". Sesje prowadzone przez: Ricciego Cherę - specjalistę ds. szkoleń w Akademii Nikon, będą obejmować wszystko co najwspanialsze w fotografii oraz w całym procesie tworzenia zdjęć.

W złożonej z 6 filmów serii weźmie udział dużo interesujących gości. Wśród nich będą istotni fotografowie, nauczyciele i pracownicy firmy Nikon, którzy będą czynić inspirujące rozmowy. Tematy filmów będą uwzględniać m.in. muzykę, fotografię miejską, albo uliczną, aktualności, portretowanie, a także unikatową sztukę edycji. Widzowie otrzymają nie tylko wskazówki lub podpowiedzi, ale będą mogli zapoznać się także z aranżacjami scen, jak również wymogami i trendami związanymi ze sprzętem. Jak wyjaśnia Ricci Chera:

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z wprowadzenia nowego sposobu dzielenia się wiedzą poprzez premierę wideoserii. Nieczęsto zdarza się, aby gremium eksperckie z wielu dziedzin spotkało się w tym samym miejscu, by porozmawiać o wspólnej pasji do fotografowania - a to sprawia, że ta seria jest tak wyjątkowa."

Wszystkie filmy serii "Nikon Sessions" są dostępne tutaj.

Pan Ricci Chera - specjalista ds. szkoleń w Akademii Nikon
Wideo
Firma: Nikon
Tematyka materiału: aparaty fotograficzne, Nikon, Nikon Sessions, Ricci Chera, wideoserie, zdjęcia,
AUTOR
Źródło
nikon.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"