Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Nowy, samochodowy wideorejestrator R33 firmy NAVITEL

Article Image
Wiodący dostawca elektroniki samochodowej, firma NAVITEL wprowadziła na rynek wideorejestrator R33. Urządzenie cechuje brak wyświetlacza oraz łączność Wi-Fi (przy kompaktowych rozmiarach).

Wspomniany wideorejestrator umożliwia nagrywanie filmów w rozdzielczości 1920x1080 px (przy 30 klatkach na sekundę). Filmy te są zapisywane na karcie pamięci o pojemności do 128 GB włącznie. Dostępny w R33 optyczny sensor GC2053 zapewnia wyraźne wideo w nocy. Dzieje się to przy obiektywie o kącie widzenia 124°. Obiektyw można obracać w pionie o 95°.

Wideorejestrator R33
Wideorejestrator R33

Za pracę R33 odpowiada procesor MSTAR SSC333. Urządzenie jest montowane za pomocą uchwytu na taśmę 3M. Wideorejestrator przewidziano dla przednich szyb aut. Jak wyjaśnia CEO NAVITEL Europe Tobiasz Jankowski:

„(Wideorejestrator - przyp. red.) R33 to młodszy brat modelu R66 2K (...). Dzięki R33 chcemy (...) zwiększyć bezpieczeństwo jazdy oraz wyeliminować czynnik rozpraszający kierowcę jakim jest ekran (...). Zasadniczym zadaniem kamery samochodowej jest rejestracja jazdy i niebezpiecznych zdarzeń na drodze (...). Takie zadanie spełnia nasz najnowszy wideorejestrator (...) Warto bliżej się przyjrzeć temu rozwiązaniu.”

Wideorejestrator R33
Wideorejestrator R33

Sterowanie R33 odbywa się z poziomu aplikacji Navitel DVR Center. Wideorejestrator zawiera czujnik wstrząsu (G-sensor). Rejestracja niepożądanych zachowań, w tym nagłych manewrów jest gwarantowana - w ich trakcie aktywuje się wspomniany czujnik. Kluczowe nagrania ze zdarzeń nie są nadpisywane. Urządzenie włącza się po uruchomieniu silnika - odpowiada za to funkcja Auto-Start. Dla poprawnego działania trybu parkingowego zalecane jest zasilanie R33 z użyciem adaptera Navitel Smart Box Max.

Wideorejestrator R33
Wideorejestrator R33

Po podłączeniu wideorejestratora przez Wi-Fi można oglądać filmy i zmieniać ustawienia. Przegrywanie nagrań na mobilne urządzenia jest szybko realizowane. Wszystko to przy małych rozmiarach wideorejestratora R33. Zainstalowana w urządzeniu mikrobateria w pełni sprzyja jego prawidłowej pracy. Urządzenie może nagrywać w 1,2,3,5 lub 10-minutowych pętlach. Dołączono do niego 12-miesięczny voucher na aplikację Navitel Navigator, która zawiera mapy 47 państw europejskich oraz Rosji, Ukrainy Białorusi i Kazachstanu.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Pan Tobiasz Jankowski - CEO NAVITEL Europe
DATA SHEET
Wideo
Do pobrania
Download icon Instrukcja obsługi wideorejestratora R33
Firma: NAVITEL
Tematyka materiału: GC2053, MSTAR SSC333, Navitel, R33, Tobiasz Jankowski, wideorejestratory samochodowe
AUTOR
Źródło
navitel-poland.pl
Udostępnij
Powiązane treści
Powiązane treści
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"