Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Samochodowy wideorejestrator R66 2K firmy NAVITEL

Article Image
Wiodący dostawca elektroniki samochodowej, firma NAVITEL wprowadziła na rynek wideorejestrator R66 2K. Urządzenie cechuje brak wyświetlacza oraz łączność Wi-Fi (przy kompaktowych rozmiarach).

Wspomniany wideorejestrator umożliwia nagrywanie filmów w rozdzielczości 2560x1440 px (przy 30 klatkach na sekundę). Filmy te są zapisywane na karcie pamięci o pojemności do 128 GB włącznie. Dostępny w R66 2K optyczny sensor GC4653 zapewnia wyraźne wideo w nocy. Dzieje się to przy obiektywie o kącie widzenia 123°. Obiektyw można obracać w pionie o 360°.

Wideorejestrator R66 2K
Wideorejestrator R66 2K

Za pracę R66 2K odpowiada procesor MSTAR SSC337. Urządzenie jest montowane za pomocą uchwytu na taśmę 3M. Wideorejestrator przewidziano dla przednich szyb aut. Jak wyjaśnia CEO NAVITEL Europe Tobiasz Jankowski:

„(Wideorejestrator - przyp. red.) R66 2K debiutuje w ofercie NAVITEL jako propozycja kamery bez (...) wbudowanego wyświetlacza (...). Jest to rozwiązanie, które umożliwia zachowanie pełnej funkcjonalności przy niewielkich rozmiarach (...). Wystarczy smartfon, aby połączyć się z kamerą i cieszyć się możliwościami (...). Uważam, że urządzenie przypadnie do gustu (...) tym, którzy nie boją się innowacyjności, ale także zaciekawi osoby, które preferują klasyczne rozwiązania. Model R66 2K, a wcześniej RS2 DUO są przykładem tego jak ewoluuje i idzie do przodu oferta (...) NAVITEL Stawiamy na nowe technologie, ciągły rozwój i podnoszenie poprzeczki (...).”

Wideorejestrator R66 2K
Wideorejestrator R66 2K

Sterowanie R66 2K odbywa się z poziomu aplikacji Navitel DVR Center. Wideorejestrator zawiera czujnik wstrząsu (G-sensor). Rejestracja niepożądanych zachowań, w tym nagłych manewrów jest gwarantowana - w ich trakcie aktywuje się wspomniany czujnik. Kluczowe nagrania ze zdarzeń nie są nadpisywane. Urządzenie włącza się po uruchomieniu silnika - odpowiada za to funkcja Auto-Start. 

Wideorejestrator R66 2K
Wideorejestrator R66 2K

Po podłączeniu wideorejestratora przez Wi-Fi można oglądać filmy i zmieniać ustawienia. Przegrywanie nagrań na mobilne urządzenia jest szybko realizowane. Wszystko to przy wymiarach: 75x46,5x34,5 mm. Zainstalowana w urządzeniu mikrobateria w pełni sprzyja jego prawidłowej pracy. Urządzenie może nagrywać w 1,2,3,5 lub 10-minutowych pętlach. Dołączono do niego 12-miesięczny voucher na aplikację Navitel Navigator, która zawiera mapy 43 państw europejskich oraz Rosji, Ukrainy Białorusi i Kazachstanu.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Pan Tobiasz Jankowski - CEO NAVITEL Europe
DATA SHEET
Wideo
Do pobrania
Download icon Podręcznik użytkownika wideorejestratora R66 2K
Firma: NAVITEL
Tematyka materiału: GC4653, MSTAR SSC337, Navitel, R66 2K, Tobiasz Jankowski, wideorejestratory samochodowe
AUTOR
Źródło
navitel.cz
Udostępnij
Powiązane treści
Powiązane treści
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"