Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Drukarka 3D zwana UBOT S320 - najnowsza odsłona drukarki biznesowej od UBOT Technologies

Article Image
Drukarka UBOT S320 znakomicie nadaje się do zaawansowanego prototypowania czy też do drukowania dedykowanych narzędzi, chwytaków, prostych części zamiennych i produkcji krótkoseryjnej podzespołów. Najnowsza odsłona flagowego modelu oferuje przestrzeń roboczą o wymiarach: 32×30×30 cm. Na tym jednak portfolio udoskonaleń się nie kończy.

Producent drukarki UBOT S320 wprowadził dane rozwiązania znane z jego linii przemysłowej choćby system kompensacji wymiarowej, dzięki któremu po wpisaniu wartości wymiarowych wydruku testowego wdrożony algorytm kompensuje skurcz materiału, co w profesjonalnych i unikatowych zastosowaniach - z materiałami takimi jak: ABS, ASA i nylon, jest rozwiązaniem nieocenionym. Opisywana drukarka posiada: wbudowaną kamerę i łączność bezprzewodową, dzięki której modele dostępne w pamięci UBOT S320 można wydrukować z każdego miejsca, które idzie wyobrazić sobie na świecie. Jest to osiągane przy trwałym, magnetycznym stoliku, który pokryto warstwą PEI i umożliwia błyskawiczne zdejmowanie gotowych wydruków 3D.

Logo firmy UBOT Technologies

Ważnym aspektem, na który należy zwrócić uwagę w przypadku drukarki UBOT S320 jest jej rewelacyjny design. Jest to niezwykle ważne, jako że sporo firm zwraca coraz większą uwagę na estetykę swoich przestrzeni - a to zawsze podnosi komfort przebywania w swoim miejscu pracy. Eleganckie, nowoczesne rozwiązania sprawiają, że wnętrza wyglądają o wiele bardziej przystępnie i zachęcają do działania zarówno pracowników, jak i klientów. Taka jest właśnie, z wzorniczego punktu widzenia, drukarka UBOT S320 - prosta stylistyka o futurystycznej linii, i nie tylko, doskonale komponuje się z jej najważniejszą funkcją, tj. z drukiem 3D, o którym jest powiedziane, że jest technologią przyszłości. Dlatego też warto dysponować w miejscu pracy, kiedy zachodzi taka potrzeba, drukarkę UBOT S320 , która zarówno podnosi jakość pracy, jak i wpływa pozytywnie na nastroje przebywających tam osób.

Więcej informacji pod adresem: ubot3d.pl

Wideo
Firma: UBOT Technologies
Tematyka materiału: ABS, ASA, drukarki 3D, prototypowanie, UBOT S320, UBOT Technologies
AUTOR
Źródło
ubot3d.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"