Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Agencja Reuters wybiera aparaty fotograficzne i kamery Sony jako sprzęt dla swoich reporterów filmowych na całym świecie

Article Image
Od momentu wprowadzenia do sprzedaży aparat fotograficzny α7S III stał się wysoce cenionym narzędziem twórców pracujących w terenie, dla których istotna jest mała, a zarazem wytrzymała konstrukcja i wspaniała jakość obrazu. Agencja Reuters wybrała ten model przede wszystkim ze względu na zaawansowany system AF do zastosowań hybrydowych, a także nieocenione możliwości działania w słabym oświetleniu.

Dzięki systemowi mocowania E‑mount firmy Sony, reporterzy agencji Reuters mogą teraz, na dobrą sprawę, stosować sprawdzone obiektywy tej firmy, w tym model SEL2470GM2, by móc rejestrować obrazy o wspaniałej jakości. Z kolei stanowiąca branżowy standard kamera PXW-Z280 od lat jest niezastąpionym rozwiązaniem. Jej popularność wynika m.in. z: łatwej obsługi, elektronicznego filtra ND o zmiennej gęstości optycznej i systemu organizacji pracy o nazwie Instant HDR eliminującego potrzebę korekcji kolorów w nagranych obrazach. Dzięki licznym i złożonym funkcjom sieciowym oraz obsłudze kluczowych formatów, ten niezawodny model z łatwością znajduje zastosowanie w opartych na chmurze rozwiązaniach dla bezprzewodowej produkcji wiadomości. Zarówno α7S III, jak i PXW-Z280 mają funkcje potrzebne do prostego i szybkiego łączenia się z chmurą w celu niezawodnego przesyłania zdjęć do zdalnego studia, i nie tylko. Jest to szczególnie ważne w procesie produkcji wiadomości, w którym liczy się m.in. szybkość pracy, o czym wie doskonale przede wszystkim agencja Reuters, która postawiła na aparaty fotograficzne i kamery Sony. Dostawy aparatów, kamer i uzupełniającego je osprzętu do 23 oddziałów agencji Reuters na całym świecie rozpoczęły się już w kwietniu 2024 roku.

Więcej informacji pod adresem: sony.pl

Wideo
Firma: Sony
Tematyka materiału: aparaty fotograficzne, Instant HDR, kamery, PXW-Z280, SEL2470GM2, Sony
AUTOR
Źródło
sony.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"