Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Overmax X-Strike - zdalnie sterowany samochód o sporych możliwościach

Article Image
O czym marzy fan motoryzacji? O swoim samochodzie! Czy jest szansa, aby je spełnić zanim otrzyma prawo jazdy? Oczywiście! Z myślą o małoletnich amatorach prędkiej, a zarazem terenowej jazdy opracowano zdalnie sterowany samochód Overmax X-Strike. Samochód z napędem 4x4 posiada terenowe koła, dzięki czemu świetnie radzi sobie z wieloma przeszkodami. Osiąga przy tym zawrotną prędkość do 45 km/h!

Wyposażony w światła LED zdalnie sterowany samochód Overmax X-Strike zapewnia cudną i niezapomnianą zabawę szczególnie po zmierzchu. Zastosowany w samochodzie trymer służy do kontroli przepustowości oraz zbieżności kół, co daje gwarancję pełnej kontroli nad autem i jego szybkością. Zmiana kierującej ręki nie stanowi żadnego problemu dla użytkownika auta. Z wybornego samochodu wyścigowego w pojazd terenowy do wspinaczek, Overmax X-Strike zmienia się w niespełna kilka sekund. Konstrukcja samochodu jest solidna i wytrzymała, a za sprawą spinek z uchwytami można, bezproblemowo, zdjąć i ponownie założyć jego karoserię. Przycisk włączania umiejscowiono tak, by w razie konieczności można było raz dwa wyłączyć samochód bez zdejmowania karoserii.

Zdalnie sterowany samochód Overmax X-Strike
Zdalnie sterowany samochód Overmax X-Strike

Zdalnie sterowany samochoód Overmax X-Strike ma 2 baterie litowe o pojemności 1500 mAh zasilane napięciem 7,4 V. Baterie te montuje się w aucie na rzep, który ułatwia ich mocowanie i demontaż. Zasilanie samochodu jest dodatkowo zabezpieczone za pomocą dedykowanego i trwałego paska. Na jednym ładowaniu (trwającym poniżej 2 godzin) samochód jest w stanie z łatwością jeździć do blisko 20 minut. Dołączony do samochodu pilot z trymerami zasilany jest z baterii AA i zapewnia zasięg działania do 100 m. Wygodny i precyzyjny kontroler pozwala, w całości, wykorzystać możliwości stojące za Overmax X-Strike. Autem mogą sterować osoby o różnym doświadczeniu i umiejętnościach. Można dostosowywać szybkości, poziom mocy, jak również poziom skrętu Overmax X-Strike. Jest to zabawka dla każdego, w tym dorosłego.

Więcej informacji pod adresem: overmax.pl

Galeria
Wideo
Firma: Overmax
Tematyka materiału: Overmax, Overmax X-Strike, RC, samochody zabawkowe, samochody zdalnie sterowane, zdalne sterowanie
AUTOR
Źródło
overmax.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"