Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma Orange buduje światłowody razem z klientami

Article Image
W miejscowości Bronków (województwo lubuskie) mieszkańcy zdecydowali się sami w części finansować budowę światłowodów. Dzięki temu za kilka miesięcy będą już mieć dostęp do szybkiego internetu. To nie pierwsza tego rodzaju umowa, którą podpisała, z pewnością, firma Orange.

Operatorzy telekomunikacyjni nie są w stanie przyłączyć światłowody w każdej miejscowości w kraju. Rachunek biznesowy jest nieubłagany. Nie wszyscy mieszkańcy Polski chcą jednak z założonymi rękoma czekać i od dawna zgłaszają się z propozycją współfinansowania budowy światłowodów. Firma Orange postanowiła uwzględnić te propozycje. Zawarła ona umowy z 14 mieszkańcami wsi Bronków, którzy sfinansują 69% kosztów budowy światłowodu we własnej miejscowości. Inwestycja jest już w trakcie realizacji, a usługi zostaną dostarczone najpóźniej 31 marca 2024 roku. Proces współfinansowania budowy światłowodów będzie się rozkręcał - kolejne umowy właśnie się procedują.

Więcej informacji pod adresem: biuroprasowe.orange.pl

Wideo
Firma: Orange
Tematyka materiału: Bronków, operatorzy telekomunikacyjni, Orange, sieci światłowodowe, światłowody, współfinansowanie inwestycji
AUTOR
Źródło
biuroprasowe.orange.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"