Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Magia świąt. NIC więcej

Article Image
W swojej najnowszej kampanii firma Samsung przypomina o tym, co najważniejsze na koniec roku, udowadniając, że tak naprawdę NIC nie jest w stanie zakłócić magii Świąt Bożego Narodzenia.

Do udziału w kampanii zaproszono ambasadora marki - Wojciecha Sokoła, który jako narrator wprowadza w świąteczny nastrój. Słuchawki Galaxy Buds, zegarek Galaxy Watch i smartfony Galaxy dyskretnie towarzyszą bohaterowi kampanii, łącząc się ze sobą niespodziewanie. Jest to ważne w kontekście tego, co najważniejsze w trakcie Świąt Bożego Narodzenia. Co to jest? Tego można dowiedzieć się ze świątecznego spotu, z końca wpisu. Kampania firmy Samsung obejmuje serwis YouTube, media społecznościowe i aktywację konkursową na dedykowanym LP. Odpowiadając na pytania konkursowe do 31 grudnia 2022 roku, można otrzymać szansę i wygrać urządzenia Galaxy. Jak wyjaśnia szef marketingu w polskim oddziale firmy Samsung, Magda Sielachowicz-Nowakowska:

"NIC to słowo-klucz w naszej świątecznej kampanii. To tytuł płyty Wojtka oraz typowa polska odpowiedź na pytanie: co chcesz na święta? NIC. A przede wszystkim - NIC nie powinno nam zakłócać świątecznej aury, tak jak NIC nie przerywa przełączania się pomiędzy urządzeniami Galaxy. Towarzyszą nam one dyskretnie, byśmy mogli w spokoju cieszyć się magią świąt."

Więcej informacji pod adresem: news.samsung.com

Pani Magda Sielachowicz-Nowakowska - szef marketingu w polskim oddziale firmy Samsung
Wideo
Firma: Samsung
Tematyka materiału: Magda Sielachowicz, Galaxy Buds, Galaxy Watch, Samsung, Święta Bożego Narodzenia, urządzenia Galaxy
AUTOR
Źródło
news.samsung.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"