Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma LG Electronics organizuje e-turniej «LG UltraGear European Clash» dla najlepszych drużyn amatorskich w Europie

Article Image
Jest to wydarzenie, w którym najlepsze drużyny fanów gry League of Legends (LoL) będą walczyć o tytuł mistrza Europy. Będzie to okazja do wypróbowania monitorów gamingowych UltraGear.

Od 2021 roku firma LG Electronics zapewnia dla League of Legends European Championship (LEC) monitory z serii UltraGear. Turniej "LG UltraGear EU Server Clash" pozwoli doświadczyć emocji związanych z rywalizacją o zwycięstwo na dużej scenie. Pełnoletni obywatele Europy, którzy w 2022 roku nie brali udziału w rozgrywkach, zostaną zaproszeni do tworzenia drużyn i rejestracji w turnieju. Firma LG Electronics uruchomi serwer na Discordzie, gdzie członkowie drużyn będą mogli spotykać się i przygotowywać się do turnieju. Turniej wystartuje 7 grudnia 2022 roku. Rywalizacja będzie przebiegała wzdłuż linii podziału serwerów: Europa Zachodnia (EUW) oraz Europa Północna i Wschodnia (EUNE). Kwalifikacje do półfinału i półfinał, którego sednem będą 2 najlepsze drużyny EUW oraz 2 najlepsze drużyny EUNE, odbędą się online. 

Logo firmy LG Electronics

W styczniu 2023 roku triumfatorskie drużyny turnieju z każdego serwera pogonią do Berlina, by walczyć o tytuł zwycięzcy "LG UltraGear EU Server Clash". Za zajęcie pierwszego miejsca przewidziano monitory 48GQ900. Za drugie miejsce zostaną powierzone monitory 32GQ950. W przypadku trzeciego i czwartego miejsca będą to natomiast monitory 27GP850. Wyborowi gracze w turnieju będą mogli przekonać się o idealnej responsywności i jakości obrazu, które oferują monitory gamingowe UltraGear - jest to ulubiony sprzęt dla graczy na całym świecie.

Więcej informacji pod adresami: link 1, link 2 i link 3, na filmie pod zdjęciami oraz w linkach w drugim od góry akapicie tekstu.

Monitor 48GQ900
Monitor 32GQ950
Monitor 27GP850
Wideo
Firma: LG Electronics
Tematyka materiału: e-gaming, e-turnieje, League of Legends, LG Electronics, LG UltraGear European Clash, UltraGear
AUTOR
Źródło
lgnews.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"