Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

30. urodziny marki komputerów przenośnych ThinkPad

Article Image
W Fabryce Norblina w Warszawie przedstawiciele firmy Lenovo i licznie zgromadzeni goście mieli okazję wspólnie celebrować trzydzieste urodziny marki ThinkPad. Dzięki przygotowanej na tę okazję wystawie, można było zobaczyć jak rozwijała się marka.

Historia marki ThinkPad zaczyna się 5 października 1992 roku od premiery laptopa ThinkPad 700C. Tego dnia nikt się nie spodziewał, że będzie to unikatowy produkt, który zmieni oblicze biznesu i zdobędzie ponad 300 nagród. Z tego komputera korzystali w szczególności prezesi firm. Jego dobra konstrukcja sprawiła, że stał się on wkrótce znany. Dziś marka ThinkPad jest synonimem wytrzymałości. Jej laptopy są w pełni bezpieczne i wydajne, a także udowadniają, że przywiązanie do marki może trwać latami. Od 30 lat laptopy ThinkPad towarzyszą różnym odkryciom i dokonaniom. W związku z 200 milionami sprzedanych sztuk laptopów ThinkPad do października 2022 roku można z nadzieją patrzeć na to, jak kultowa obecnie marka wciąż będzie pomagać ludziom.

Laptop ThinkPad 700C
Laptop ThinkPad 700C

Jak wyjaśnia dyrektor generalny polskiego oddziału firmy Lenovo, Wojciech Zaskórski:

"Trzydziestolecie marki ThinkPad to wyjątkowa okazja, by (...) przypomnieć sobie (...) co udało się osiągnąć na rynku IT. Dziś w 2022 roku jesteśmy świadkami nie tyle ewolucji, co rewolucji. Przyspieszenie postępu technologicznego umożliwia zobaczenie przyszłości tworzonej przez inżynierów Lenovo (...). Z pełnym przekonaniem stwierdzam (...), że opracowujemy komputery, z których będą korzystać następne pokolenia."

Więcej informacji tutaj oraz na filmie pod zdjęciem.

Pan Wojciech Zaskórski - dyrektor generalny polskiego oddziały firmy Lenovo
Wideo
Firma: Lenovo
Tematyka materiału: komputery przenośne laptopy, Lenovo, ThinkPad, ThinkPad 700C, Wojciech Zaskórski
AUTOR
Źródło
lenovo.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"