Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

W ofercie Lena Lighting: niezastąpione przedłużacze bębnowe IP44

Article Image
Niezależnie od długości kabla przedłużacze bębnowe IP44 pozwalają na jego szybkie rozwinięcie i zwinięcie. Dzięki przemyślanej konstrukcji przedłużacze te są niezwykle wygodne w użyciu i znacząco poprawiają komfort pracy.

Dostarczane przez Lena Lighting przedłużacze bębnowe IP44 nadają się do pracy chociażby w warsztacie, na budowie, do użytku domowego, albo do prac w ogrodzie. Przedłużacze mają wbudowany wyłącznik termiczny, co zabezpiecza przed je zbytnim przegrzewaniem. Gniazda elektryczne o szczelności IP44 wyposażone w klapki oznaczają możliwość pracy na zewnątrz podczas różnych warunków pogodowych. Każdy przedłużacz wyposażono w uchwyt na kabel i hamulec, aby uniknąć przypadkowego, nadmiernego jego rozwinięcia. Doskonale nadaje się do podłączania np. elektronarzędzi, kosiarek, odkurzaczy i urządzeń budowlanych. Wszystkie przedłużacze ułatwiają zwijanie kabla. Maksymalne obciążenia dla przedłużacza zwiniętego i rozwiniętego to kolejno: 1,1 kW i 3,2 kW.

Więcej informacji tutaj oraz na dokumencie pod zdjęciami.

Galeria
DATA SHEET
Wideo
Do pobrania
Download icon Karta katalogowa przedłużaczy bębnowych IP44 Download icon Instrukcja obsługi przedłużaczy bębnowych IP44
Firma: Lena Lighting
Tematyka materiału: IP44, Lena Lighting, przedłużacze bębnowe, przedłużacze elektryczne, urządzenia elektryczne, wyłączniki termiczne
AUTOR
Źródło
lenalighting.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"