Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

TOPFLEX-06-EMV-UV-3-PLUS-2XSLCHK-J: najnowszy kabel firmy Helukabel przeznaczony do zasilania silników z przemiennikami częstotliwości

Article Image
Ważkim zadaniem tego kabla jest stanowienie kompatybilności elektromagnetycznej (EMC) w systemach, budynkach oraz obiektach wyposażonych w urządzenia, które są emiterami zakłóceń elektromagnetycznych. Zastosowanie materiału XLPE na izolacji wpływa na poszerzenie: obciążalności prądowej, a także temperatury pracy: od -40 do 90°C - w przeciwieństwie do izolacji PE. Napięcie robocze kabla wynosi 1 kV.

Przeznaczony do pracy przy średnich obciążeniach mechanicznych kabel TOPFLEX-06-EMV-UV-3-PLUS-2XSLCHK-J sprawdza się doskonale w instalacjach, a także suchych i wilgotnych pomieszczeniach, jak również na zewnątrz oraz bezpośrednio w ziemi. W przypadku, gdy jest, w istocie, planowane położenie kabla w ziemi, należy zachować dobre praktyki instalatorskie - w szczególności nalezy zadbać o specjalną podsypkę zapewniającą stabilny i ciągły odpływ wody. Opracowany przez Helukabel produkt jest całkowicie odporne na: promieniowanie UV i nieprzyjazne warunki atmosferyczne. Budowa kabla jest symetryczna i jest nią żyła ochronna podzielona na trzy, ułożona w szczelinach symetrycznie względem żył roboczych. Przewiduje się dla tej żyły obecność 2 ekranów: folii AL/PET i oplotu z drutów miedzianych ocynowanych o gęstości krycia co najmniej 80%. Powłokę kabla TOPFLEX-06-EMV-UV-3-PLUS-2XSLCHK-J stanowi tworzywo bezhalogenowe. Kolor tego tworzywa to czarny. Zastosowania opisanego kabla to m.in. przemysł motoryzacyjny i spożywczy oraz sektor technologii środowiskowych i obrabiarki. Kabel TOPFLEX-06-EMV-UV-3-PLUS-2XSLCHK-J  jest kablem metrowanym.

Więcej informacji tutaj oraz na poniższej dokumentacji.

DATA SHEET
Wideo
Do pobrania
Download icon Dokumentacja TOPFLEX-06-EMV-UV-3-PLUS-2XSLCHK-J
Firma: Helukabel
Tematyka materiału: Helukabel, izolacje, PE, promieniowanie UV, TOPFLEX-06-EMV-UV-3-PLUS-2XSLCHK-J, XLPE
AUTOR
Źródło
sklephelukabel.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"