Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Nowość firmy Schneider Electric: funkcjonalny zasilacz awaryjny Easy UPS 3-Phase Modular

Article Image
Ten niezawodny zasilacz UPS został przygotowany w celu ochrony ważnych urządzeń. Rozwiązanie Easy UPS 3-Phase Modular gwarantuje moc wyjściową: 50-250 kW - i to w skalowalnej konfiguracji N+1. Występuje tu modułowa architektura EcoStruxure.

Opracowany przez Schneider Electric zasilacz prowadzi do znaczącej optymalizacji kosztów inwestycyjnych, w miarę rosnących potrzeb. Rozwiązanie posiada certyfikat Green Premium Schneider Electric, który potwierdza m.in.: wydajność energetyczną i trwałość. Zastosowano technologie obejmujące: inteligentne zarządzanie bateriami, monitorowanie oraz sterowanie w czasie rzeczywistym. Easy UPS 3-Phase Modular jest dość energooszczędnym wytworem. Planowany czas przestoju jest redukowany dzięki samodiagnozującym się modułom mocy w zasilaczu. Opracowany przez Schneider Electric zasilacz jest prosty w konfiguracji.

Logo firmy Schneider Electric

Jak wyjaśnia wiceprezes ds. zarządzania ofertą i marketingu Data Center Solutions w firmie Schneider Electric, Mustafa Demirkol:

"Z przyjemnością demonstrujemy zasilacz awaryjny Easy UPS 3-Phase Modular. Produkt ten zapewnia klientom funkcję Live Swap, modułową konstrukcję i niezawodność w optymalnym pakiecie inwestycyjnym. Możliwość zdalnego zarządzania zasilaczem jest gwarancją pięknej eksploatacji, dzięki czemu jest to dobry wybór dla centrów danych oraz aplikacji komercyjno-przemysłowych."

Więcej informacji pod adresem: se.com

Pan Mustafa Demirkol - wiceprezes ds. zarządzania ofertą i marketingu Data Center Solutions
w firmie Schneider Electric
Wideo
Firma: Schneider Electric
Tematyka materiału: Easy UPS 3-Phase Modular, EcoStruxure, Mustafa Demirkol, Schneider Electric, zasilacze, zasilacze UPS
AUTOR
Źródło
se.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"