Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Nowy, alternatorowy regulator napięcia L9918 firmy STMicroelectronics

Article Image
Firma STMicroelectronics wprowadziła do sprzedaży regulator napięcia L9918 - układ przeznaczony dla alternatorów w pojazdach. Regulator ten zapewnia prąd wzbudzenia alternatorów do 13 A. Stabilne napięcie z ich wyjścia jest gwarantowane.

Dostępna w regulatorze napięcia L9918 pamięć NVM to rejestr, który umożliwia zmianę m.in. nastawy napięcia i charakterystyki alternatora. Regulator można stosować w alternatorach o maksymalnie 9 parach biegunów. Jest to układ ze wsparciem interfejsu LIN. Regulator L9918 obsługują jednostki ECU. Oferuje on wyzwalany autostart, ogranicznik prądu, zabezpieczenie nadprądowe oraz zabezpieczenie termiczne. Regulowane napięcie wyjściowe alternatora jest kompensowane. Nie zmienia tego przerwa w połączeniu na interfejsie LIN. Opracowany przez STMicroelectronics regulator spełnia 3 standardy: AEC-Q 100, ISO 26262 i ASIL-B. Można go nabyć w obudowie TO220-5.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2 oraz na poniższej dokumentacji.

DATA SHEET
Wideo
Do pobrania
Download icon Dokumentacja L9918
Firma: STMicroelectronics (ST)
Tematyka materiału: alternatory, L9918, motoryzacja, prądnice prądu przemiennego, regulatory napięcia, STMicroelectronics
AUTOR
Źródło
newsroom.st.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Czujniki poziomu cieczy
1/10 Czujnik pływakowy:
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"