Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

3. generacja średnionapięciowych tranzystorów MOSFET firmy Magnachip Semiconductor

Article Image
Niedawno firma Magnachip Semiconductor wprowadziła na rynek trzecią generację średnionapięciowych tranzystorów MOSFET. Tranzystory te przewidziano dla lekkich pojazdów elektrycznych oraz przemysłowych zasilaczy.

Najnowsze tranzystory Magnachip Semiconductor charakteryzują niskie pojemności, mała rezystancja Rds(on) i obniżony ładunek bramki. Każdy tranzystor jest wysokiej sprawności. Tranzystory trzeciej generacji można szybko przełączać. Związana z nimi gęstość mocy jest duża. Zakres temperatury pracy tranzystorów wynosi od -55 do 175°C. Nowe tranzystory są dostępne w 3 obudowach: M2PAK, TOLL i TO-220. Wytwarzane przez tranzystory ciepło jest w całości rozpraszane. Jak wyjaśnia dyrektor generalny Magnachip Semiconductor, YJ Kim:

"Dynamiczny rozwój motoryzacyjnych i przemysłowych aplikacji w ciągły sposób napędza zapotrzebowanie na wydajne tranzystory MOSFET. Firma Magnachip Semiconductor stale unowocześnia linię swoich podzespołów w zakresie napięć od 40 do 200 V (...)."

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Pan YJ Kim - dyrektor generalny firmy Magnachip Semiconductor
Firma: Magnachip Semiconductor
Tematyka materiału: lekkie pojazdy elektryczne, M2PAK, Magnachip Semiconductor, MOSFET, tranzystory polowe, zasilacze przemysłowe
AUTOR
Źródło
magnachip.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"