Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

3. generacja średnionapięciowych tranzystorów MOSFET firmy Magnachip Semiconductor

Niedawno firma Magnachip Semiconductor wprowadziła na rynek trzecią generację średnionapięciowych tranzystorów MOSFET. Tranzystory te przewidziano dla lekkich pojazdów elektrycznych oraz przemysłowych zasilaczy.
Article Image

Najnowsze tranzystory Magnachip Semiconductor charakteryzują niskie pojemności, mała rezystancja Rds(on) i obniżony ładunek bramki. Każdy tranzystor jest wysokiej sprawności. Tranzystory trzeciej generacji można szybko przełączać. Związana z nimi gęstość mocy jest duża. Zakres temperatury pracy tranzystorów wynosi od -55 do 175°C. Nowe tranzystory są dostępne w 3 obudowach: M2PAK, TOLL i TO-220. Wytwarzane przez tranzystory ciepło jest w całości rozpraszane. Jak wyjaśnia dyrektor generalny Magnachip Semiconductor, YJ Kim:

"Dynamiczny rozwój motoryzacyjnych i przemysłowych aplikacji w ciągły sposób napędza zapotrzebowanie na wydajne tranzystory MOSFET. Firma Magnachip Semiconductor stale unowocześnia linię swoich podzespołów w zakresie napięć od 40 do 200 V (...)."

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Pan YJ Kim - dyrektor generalny firmy Magnachip Semiconductor
Firma: Magnachip Semiconductor
Tematyka materiału: lekkie pojazdy elektryczne, M2PAK, Magnachip Semiconductor, MOSFET, tranzystory polowe, zasilacze przemysłowe
AUTOR
Źródło
magnachip.com
Udostępnij
Oceń najnowsze wydanie EdW
Wypełnij ankietę i odbierz prezent
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"