Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Dedykowana stacjom paliw lampa oświetleniowa SQUARE PETROL LED firmy Lumi Team

Article Image
Kluczowymi atutami SQUARE PETROL LED są: dobra skuteczność świetlna i unikalna optyka, które precyzyjnie kieruje światłem. Przeznaczona jest do pracy np. w: strefach zagrożenia wybuchem gazów, par i mgieł cieczy palnych z powietrzem, a także pyłów i włókien palnych.

Oferowaną przez Lumi Team lampę oświetleniową obejmuje certyfikat OBAC 21 ATEX 0287X. Charakteryzuje ją: wysoka klasa szczelności i budowa, która sprawia, że radzi sobie wybornie w najbardziej ekstremalnych warunkach. Wyposażona w twardą szybę, ze szkła hartowanego z uszczelką silikonową, lampa skutecznie broni się przed wszelkimi zabrudzeniami. Elementy mocujące umożliwiają swobodną regulację ustawienia SQUARE PETROL LED. Maskownica w lampie została stworzona pod oczekiwane na rynku rozmiary. Stanowi ona najwyższy poziom estetyki i nowoczesny design, a możliwość zaadaptowania pod dowolny system sterowania w pełni przekłada się na większe oszczędności. Ta małych rozmiarów lampa o dużej wydajności jest oświetleniowym strzałem w dziesiątkę dla każdej stacji paliw.

Więcej informacji tutaj oraz na poniższej dokumentacji.

Galeria
DATA SHEET
Wideo
Do pobrania
Download icon Dokumentacja SQUARE PETROL LED
Firma: Lumi Team
Tematyka materiału: lampy oświetleniowe, Lumi Team, OBAC 21 ATEX 0287X, SQUARE PETROL LED, stacje paliw, strefy zagrożenia wybuchem
AUTOR
Źródło
lumiteam.eu
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"