Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Moduł zasilający do diod LED NIVISS LEDSUP v.2

Article Image
W ofercie firmy Niviss możemy znaleźć stabilizowany zasilacz prądowy NIVISS LEDSUP v.2 przeznaczony do zasilania od jednej do siedmiu szeregowo połączonych diod LED dużej mocy.

Moduł wykonany jest w postaci zmontowanej płytki PCB o wymiarach 54×24 cm. Układ może być zasilany zarówno napięciem stałym jak i zmiennym (od 9 VDC do 35 VDC i od 9 VAC do 25 VAC). Prąd wyjściowy jest wybierany przez zwieranie odpowiednich punktów lutowniczych; może wynosić 360 mA albo 480 mA albo 610 mA albo 730 mA, niezależnie od nastawy prądu, dostępne jest wejście sygnału PWM do regulacji jasności dołączonych diod. Całość może pracować w zakresie temperatur od -20°C do 90°C. Moduł oparty jest na aplikacji specjalizowanego układu scalonego MBI6651 (stałoprądowy driver do zasilania diod LED dużej mocy). Wszystkie pozostałe parametry możemy znaleźć w karcie katalogowej.

Zestawienie dwóch kart pozwala metodą "reverse engineering" dokładnie poznać budowę modułu. Układ dobrze sprawdzi się we wszelkich urządzeniach w których konstruktor chce zastosować do siedmiu diod LED mocy z prostym sterowaniem jasnością sygnałem PWM.

DATA SHEET
DATA SHEET
Do pobrania
Download icon Karta katalogowa układu MBI6651 Download icon Karta katalogowa modułu NIVISS LEDSUP v.2
Firma:
Tematyka materiału: zasilacz prądowy NIVISS LEDSUP v.2, zasilacz stałoprądowy, zasilacz diod LED
AUTOR
Źródło
www.maritex.com.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"