Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Polska premiera wycinarki laserowej iNspire firmy Eagle Lasers na targach STOM-LASER w Kielcach

Article Image
Firma Eagle Lasers z dumą zapowiada polską premierę wycinarki laserowej iNspire o mocy 30 kW. Jej oficjalna odsłona odbędzie się na targach STOM-LASER w Kielcach, w dniach: 28-31 marca 2023 roku.

Firma Eagle Lasers to pochodzący z Polski lider technologiczny w obszarze systemów cięcia laserowego w technologii fiber. Jej wyjątkowe komponenty, wliczając głowicę tnąca eVa oraz najnowocześniejsze technologie cięcia, pozwalają uzyskać znaczny poziom produktywności, przy małym koszcie wytwórstwa. Światowa premiera wycinarki laserowej iNspire, która była, w istocie, na targach BlechExpo, w Stuttgarcie, odbiła się szerokim echem w mediach. Firma Eagle Lasers serdecznie zaprasza do odwiedzin jej stoiska nr D-35 na targach STOM-LASER w Kielcach. Przedstawiciele firmy z przyjemnością zaprezentują maszynę o mocy 30 kW.

Logo firmy Eagle Lasers

Jak wyjaśnia prezes firmy Eagle Lasers, Marcin Ejma:

"Cieszymy się, że możemy pokazać nasz unikatowy produkt, którym jest wycinarka laserowa iNspire (...). Nasz zespół pracował nad budową tej maszyny, która oferuje znaczną wydajność, obok niezawodności pracy. Wierzymy, że iNspire, o mocy 30 kW, odmieni reguły gry w branży. Nie możemy się doczekać zaprezentowania możliwości maszyny na targach w Kielcach."

Więcej informacji tutaj oraz na filmie pod zdjęciem.

Pan Marcin Ejma - prezes firmy Eagle Lasers
Wideo
Firma: Eagle Lasers
Tematyka materiału: Eagle Lasers, iNspire, Marcin Ejma, STOM-LASER, targi, wycinarki laserowe
AUTOR
Źródło
eagle-group.eu
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"