Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Łatwy wybór rozwiązań AR z przewodnikiem «Guide to Boards» autorstwa Digi-Key Electronics oraz Make:

Article Image
Dzięki szczegółowemu przeglądowi, nie ma lepszego sposobu na znalezienie dobrego rozwiązania do szybkiego prototypowania oraz projektowania aplikacji rzeczywistości rozszerzonej (ang. AR - Augmented Reality). Mowa tu szczególnie o układach: ESP32 i RP2040. Przewodnik "Guide to Boards" został przygotowany w języku angielskim.

Liczący 12 stron, bezpłatny przewodnik "Guide to Boards" obejmuje sekcje: mikrokontrolerów (MCU), komputerów jednopłytkowych (SBC) i układów FPGA. Każda z nich stanowi dogłębne, krótko ujęte specyfikacje rozwiązań. Opracowana została aplikacja mobilna Digi-Key AR [1,2] - ekskluzywny dodatek do przewodnika. Aplikacja ta oferuje m.in. film, który dobrze pokazuje rozwiązania. Stanowi on wirtualne rozszerzenie przewodnika. Przewodnik pomaga w sam raz rozpoznawać najnowsze technologie wnoszące innowacje do życia. Wybrane jego informacje zostały odświeżone.

Okładka przewodnika "Guide to Boards"

Jak mówi kierownik marketingu technicznego w firmie Digi-Key Electronics, Kevin Walseth:

"Jesteśmy podekscytowani wprowadzeniem nowego przewodnika oraz aplikacji Digi-Key AR. Możliwość skanowania rozwiązań i przyjrzenia się im z bliska, to doświadczenie, które trzeba samemu zobaczyć. Możliwość obracania, powiększania czy oglądania pod różnymi kątami, to świetna propozycja dla tych, którzy chcą realizować swoje pomysły (...)."

Z kolei redaktor społeczności Make: David Groom dodaje:

"Niezależnie od tego, jaki jest Twój projekt (...) sprawdź z początku w naszym przewodniku (...) rozwiązanie, na którym można go oprzeć. Omawiamy tam najważniejsze trendy i bierzemy do ręki (...) godne uwagi sprzęty, które to możesz ujrzeć (...) dzięki aplikacji mobilnej Digi-Key AR, która zawiera film, w którym opowiadam o każdym z nich."

Przewodnik "Guide to Boards" jest dostępny do pobrania tutaj.

Pan Kevin Walseth - kierownik marketingu technicznego w firmie Digi-Key Electronic
Pan David Groom - redaktor społeczności Make:
Wideo
Firma: Digi-Key Electronics
Tematyka materiału: AR, Digi-Key Electronics, Make, przewodniki, rzeczywistość rozszerzona, zestawy projektowe
AUTOR
Źródło
digikey.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"