Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Pionowa, przewodowa myszka optyczna VERTIC MT1122 V2.0

Article Image
Jest to przewodowa myszka komputerowa dla osób ceniących sobie: komfort i wygodę użytkowania. Produkt dostosowany został dla osób praworęcznych.

Długotrwałe korzystanie ze zwykłej myszki komputerowej może wywoływać bóle mięśni oraz bóle stawów. By przeciwdziałać tym bólom, należy sięgnąć po myszkę wertykalną (pionową) i ją stosować. Jej budowa sprawia, że dłoń przyjmuje pozycję jak w trakcie uścisku. Eliminuje to wygięcie nadgarstka w bok i skręcenie przedramienia do wewnątrz. Pionowe ułożenie dłoni w praktyce jest jej pozycją naturalną, w której nie są odczuwane: przeciążenia, albo też napięcia mięśniowe. Myszka komputerowa VERTIC MT1122 idealnie stawia czoło obu tym problemom i nie tylko. Nadmiarowe przyciski funkcyjne dostępne są w wielu intuicyjnych, dla użytkownika komputera, miejscach (m.in. w okolicach kciuka). Upraszczają one korzystanie z przeglądarek internetowych, gier i programów. Łącznie mysz ma 5 przycisków i podświetlaną rolkę (scroll). Produkt wyposażono w wysokiej klasy sensor optyczny, z możliwością zmiany rozdzielczości (800, 1600, 3200 lub 6400 DPI).

Więcej informacji pod adresem: media-tech.eu

Pionowa, przewodowa myszka optyczna VERTIC MT1122 V2.0
Galeria
Do pobrania
Download icon Instrukcja obsługi VERTIC MT1122 V2.0
Firma: Media-Tech
Tematyka materiału: myszki komputerowe, myszki optyczne, myszki pionowe, myszki wertykalne, VERTIC MT1122 V2.0, wygoda użytkowania
AUTOR
Źródło
/media-tech.eu
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"