Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma Rochester Electronics oferuje rozwiązania pamięci masowej SLC i eMMC NAND

Article Image
Producenci pamięci, tacy jak np. Samsung i SK hynix ciągle inwestują znaczne zasoby w najnowocześniejsze technologie pamięci masowej: NAND oraz DRAM, niezbędne do utrzymania współczesnych systemów i aplikacji. Ich urządzenia wspierają wiodących i niezastąpionych producentów układów scalonych. Jednakże w przypadku starszych, a nawet dojrzalszych technologii pamięci dostępna jest jedynie ograniczona pojemność i wsparcie. Wtedy na pomoc przychodzi firma Rochester Electronics, która dysponuje i zapewnia odpowiednią ofertę pamięci.

Rozwiązania pamięci NAND Flash, które oferuje Rochester Electronics, w całości zaspokajają potrzeby dojrzalszych i starszych systemów typu "legacy". W wybranych sytuacjach systemy te nie potrzebują bądź nie mogą obsłużyć pamięci o większej pojemności, szczególnie gdy są to rozwiązania czołowych producentów. Mając to na względzie, firma Rochester Electronics z miejsca nawiązała współpracę z firmami: SkyHigh Memory i ISSI (Integrated Silicon Solution Inc.), które od lat specjalizują się w pamięciach NAND z rozwiązaniami: SLC i eMMC. Takim to sposobem Rochester Electronics oferuje szeroką gamę tych pamięci, zwłaszcza kiedy chodzi o starsze rozwiązania. Warto podkreślić, że w szczególności pamięci eMMC są podręcznymi z pewnością, a zarazem ekonomicznymi rozwiązaniami.

Już teraz warto popatrzeć na poniższe katalogi Rochester Electronics z pamięciami od ISSI i SkyHigh Memory:

Więcej informacji pod adresem: rocelec.pl

Wideo
Firma: Rochester Electronics
Tematyka materiału: eMMC NAND, Integrated Silicon Solution Inc., ISSI, pamięci masowe, Rochester Electronics, SkyHigh Memory
AUTOR
Źródło
rocelec.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"