Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

DS223j - proste rozwiązanie firmy Synology do zarządzania plikami i ich udostępniania

Article Image
Firma Synology zapowiedziała wprowadzenie do branży dwukieszeniowego serwera: DiskStation DS223j - najnowszego systemu zaprojektowanego z myślą o potrzebach biura domowego lub małych zespołów. Dzięki oprogramowaniu DiskStation Manager (DSM), serwer DS223j oferuje sporo opcji i aplikacji do codziennego przechowywania danych i zarządzania nimi, w tym synchronizacji lub udostępniania plików, tworzenia, w istocie, kopii zapasowych oraz nadzoru wideo.

Najnowszy serwer DS223j obsługuje do 36 TB fizycznej pamięci masowej, przez co jest opcją dla małych. Jest on wyposażony w system operacyjny DSM obejmujący mnóstwo aplikacji dla szybkiego tworzenia kopii zapasowych, udostępniania plików czy synchronizacji. Aplikacje te można używać do usprawnienia zdalnej pracy, a także do współpracy. Plikami można zawsze bezpiecznie zarządzać z dowolnego miejsca na świecie, a dzięki aplikacji Synology Photos w istocie można: tworzyć kopie zapasowe, udostępniać i organizować swoje zdjęcia, za pomocą inteligentnych narzędzi zarządzania. W porównaniu z poprzednikami, serwer DS223j może, w praktyce, obsługiwać wymagające zadania, czy wyższą liczbę użytkowników. Serwer DS223j można zintegrować z dostawcami usług chmury publicznej, umożliwiając zapisywanie plików na dyskach w chmurach innych firm i zachowanie własności danych. Przeznaczono go też do zarządzania maksymalnie 12 kamerami IP.

Logo firmy Synology

Jak wyjaśnia menadżer ds. produktu w firmie Synology, Michael Wang:

"Serwer DS223j to fantastyczny serwer NAS dla małych środowisk - niezależnie od tego, czy są to biura domowe, czy też większe biura. Dzięki DS223j, klienci otrzymują energooszczędny sprzęt w połączeniu ze wszystkimi narzędziami dla zarządzania danymi i ich ochrony, które, z pewnością, będą im potrzebne do efektywnego zarządzania plikami."

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Pan Michael Wang - menadżer ds. produktu w firmie Synology
Wideo
Firma: Synology
Tematyka materiału: C2 Surveillance, DiskStation DS223j, kamery IP, serwery, Synology, Synology Photos
AUTOR
Źródło
synology.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"