Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Czterokieszeniowy serwer DiskStation DS423 firmy Synology

Article Image
Firma Synology wprowadziła na rynek czterokieszeniowy serwer DiskStation DS423 - wielofunkcyjne rozwiązanie pamięci masowej dla: domów oraz niewielkich firm. Dzięki obsłudze 72 TB przestrzeni dyskowej, można skonsolidować dane na scentralizowanej platformie i zarządzać nimi w oparciu o podstawowe aplikacje firmy Synology.

Wspierający system plików Btrfs czterokieszeniowy serwer DiskStation DS423 funkcjonuje i oferuje możliwości w ramach systemu operacyjnego Synology DiskStation Manager (DSM) z automatyczną naprawą plików oraz tworzeniem migawek, dla określonych punktów w czasie (pozwala to użytkownikom na wycofanie wszelkich niezamierzonych bądź złośliwych zmian). Przewidziano intuicyjne rozwiązania do organizowania i ochrony danych, współpracy między, każdorazowo, różnymi lokalizacjami oraz ochrony obiektów za pomocą nadzoru wideo. 

Czterokieszeniowy serwer DS423

Dzięki aplikacji Synology Drive, użytkownicy serwera DS423 mogą dobrze zarządzać danymi i udostępniać je, synchronizować oraz uzyskiwać dostęp za pośrednictwem: komputerów PC, komputerów Mac oraz urządzeń mobilnych niezależnie od tego, gdzie się one znajdują. Firmy zatrudniające pracowników zdalnych lub też wykonujących operacje w różnych lokalizacjach geograficznych mogą używać Drive ShareSync do synchronizacji danych między mnóstwem urządzeń Synology rozproszonych w różnych miejscach.

Czterokieszeniowy serwer DS423

Użytkownicy serwera DS423 mogą skonfigurować i zarządzać maksymalnie 30 kamerami za pomocą nowoczesnego oraz konfigurowalnego interfejsu. Zintegrowane funkcje umożliwiają: szyfrowanie, tworzenie kopii zapasowych i archiwizowanie nagrań, a także jednoczesne dość nagrywanie materiału w chmurze z pomocą dogodnego narzędzia: C2 Surveillance. Aplikacja Surveillance Station jest wysoce skalowalna i odpowiednia do wdrożeń o dowolnej wielkości: w małych firmach z kilkoma urządzeniami, czy na większą skalę z tysiącami kamer.

Czterokieszeniowy serwer DS423

Jak wyjaśnia menadżer ds. produktu w firmie Synology, Michael Wang:

Będący doskonałym rozwiązaniem do przechowywania danych serwer DS423 zawiera wszak potrzebne rzeczy. Od tworzenia kopii zapasowych danych i zarządzania ich nośnikami (...), po konfigurację systemu nadzoru, w celu ochrony zasobów fizycznych, serwer DS423 zapewnia wiele przydatnych funkcji gotowych do użycia bezpośrednio po rozpakowaniu urządzenia."

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Pan Michael Wang - menadżer ds. produktu w firmie Synology
Wideo
Firma: Synology
Tematyka materiału: C2 Surveillance, DS423, nośniki danych, Synology, Synology DiskStation Manager, Synology Drive
AUTOR
Źródło
synology.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"