Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Rodzina CX1008SB miniaturowych oscylatorów kwarcowych od KYOCERA AVX

Article Image
Wszystkie oscylatory kwarcowe CX1008SB wyróżniają częstotliwości drgań: 37,4-80 MHz. Dokładność tej częstotliwości sięga: ±10 ppm. W przypadku dryftu temperatury jest to: ±12 ppm. Pojemność obciążenia wynosi 7 pF. Ma to miejsce przy temperaturze pracy: od -30 do 85°C. Nie jest wymagana uprzednia modyfikacja rozwiązań.

Jeśli rozmiary oscylatorów kwarcowych są zmniejszane, to przyrasta rezystancja szeregowa. Potrzeba wówczas zmiany podłoża, na którym znajduje się kryształ. Tak zrodziła się unikalna technologia analizy piezoleketrycznej KYOCERA AVX. Jej zadanie to zapewnienie tożsamych parametrów czy charaktestyk jak dla dostępnych oscylatorów kwarcowych. Nie trzeba wtedy wprowadzać zmian w istniejących wcześniej rozwiązaniach. Wymiary każdego z oscylatorów kwarcowych CX1008SB wynoszą 1×0,8 mm. Ich rezystancja szeregowa nie przekracza 60 Ω - jest ona doskonała jak maksymalny pobór prądu do 100 μA (średnio 10 μA).

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2 oraz na poniższych materiałach.

Wideo
Do pobrania
Download icon Broszura oscylatorów kwarcowych z rodziny CX1008SB
Firma: KYOCERA AVX
Tematyka materiału: CX1008SB, dryft temperaturowy, KYOCERA AVX, oscylatory kwarcowe, pojemność obciążenia, rezystancja szeregowa
AUTOR
Źródło
ele.kyocera.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"