Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Innomotics: nowa spółka Siemensa działająca na rynku silników i dużych napędów elektrycznych

Article Image
Nazwa Innomotics łączy w sobie obietnicę innowacyjnych i zarazem zrównoważonych rozwiązań elektrycznych ("inno"), z niezawodnością rozwiązań technologicznych oraz doświadczeniem osiągniętym w czasie blisko 150 lat działalności produkcyjnej. Nowa spółka firmy Siemens stanie się światowym dostawcą silników i napędów, jak również będzie oferować szeroką gamę usług z zakresu digitalizacji i serwisu.

Już od 1 lipca 2023 roku spółka Innomotics będzie funkcjonować w Niemczech jako podmiot prawny z centralą w Norymberdze. Proces przenoszenia działalności do nowych podmiotów, szczególnie w Polsce, ma się zakończyć 1 października 2023 roku. W przyszłości Innomotics będzie współpracować z innymi działami Siemens, współrealizując projekty: technologiczne, sprzedażowe i handlowe. Jak wyjaśnia Michael Reichle, który obejmie stanowisko dyrektora generalnego w spółce Innomotics:

"Połączenie możliwości podmiotów, ze zdolnością do samodzielnego podejmowania decyzji, sprawi, że Innomotics zaoferuje znaczną wartość dodaną. Dzięki szerokiej skali działalności, poszerzonej ofercie i nadzwyczaj zaangażowanemu zespołowi nowa marka Siemens będzie rynkowym pionierem, z wyrobioną pozycją na dosyć konkurencyjnym rynku. Wykorzystamy: nasz potencjał rozwojowy, który wynika m.in. z popytu na przyjazne dla środowiska, a także, w istocie, wydajniejsze rozwiązania elektryfikacyjne i energetyczne, z sektora: prywatnego i przemysłowego."

Więcej informacji pod adresem: siemens.com

Pan Michael Reichle - przyszły dyrektor generalny spółki Innomotics
Wideo
Firma: Siemens
Tematyka materiału: Innomotics, Michael Reichle, napędy elektryczne, Niemcy, Norymberga, Siemens
AUTOR
Źródło
siemens.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"