Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Dzieje się w Polsce: nowa hala produkcyjna i magazyn firmy Wilk Elektronik

Article Image
Zaledwie półtora roku po oficjalnym rozpoczęciu rozbudowy jedynej w Europie fabryki pamięci komputerowych, w Łaziskach Górnych (woj. śląskie), firma Wilk Elektronik ma co świętować - otwarte zostały: jej nowa hala produkcyjna i magazyn. Prócz zarządu w uroczystości wzięli udział wszyscy pracownicy polskiej firmy. Tym samym zakończony został pierwszy etap rozbudowy fabryki pamięci GOODRAM i IRDM.

Dotychczasowa powierzchnia firmy zyskała 1140 m2 w części magazynowo-logistycznej oraz 1200 m2 w strefie produkcji. Otwarcie obu hal sfinalizowało okres najcięższych, a przy tym w czasie pracochłonnych robót budowlanych. Nowy magazyn został wyposażony m.in. w wózek systemowy, antresolę kompletacyjną oraz rozwiązania mające na celu zwiększenie komfortu pracy. W części produkcyjnej firma zyskała dodatkową powierzchnię roboczą, która już zaraz zostanie wyposażona w testery pamięci konsumenckich i przemysłowych. Dzięki rozbudowie firma zyskała wolną przestrzeń pod: nowe inwestycje, rozwój w dziedzinie Przemysłu 4.0 oraz kolejne prace badawczo rozwojowe. Jak wyjaśnia prezes firmy Wilk Elektronik, Wiesław Wilk:

„Przed nami kolejne miesiące prac wykończeniowych, w obszarze biurowym. Szacujemy, że etap ten zajmie nam maksymalnie 10 miesięcy i zespół Pionu Sprzedaży i Marketingu, który został relokowany do biura tymczasowego, będzie mógł wrócić do Łazisk, gdzie znajduje się siedziba firmy."

Więcej informacji pod adresem: goodram.com

Pan Wiesław Wilk - prezes firmy Wilk Elektronik
Wideo
Firma: Wilk Elektronik
Tematyka materiału: fabryki, GOODRAM, pamięci komputerowe, Polska, Wiesław Wilk, Wilk Elektronik
AUTOR
Źródło
goodram.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"