Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Katalog XXVIII Targów Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków - nowy termin

Article Image
Targi Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej są organizowane od 2008 r. W każdej edycji Targów udział bierze ok. 70 firm i instytucji reprezentujących branżę IT, ale są również banki, firmy konsultingowo-rekrutacyjne, instytucje prowadzące działalność rozwojowo-badawczą oraz firmy, prowadzące działalność wyłącznie w obszarze elektroniki profesjonalnej i użytkowej. Z powodu sytuacji epidemicznej wydarzenie zostało ograniczone do wydania elektronicznej wersji katalogu targowego. Termin składania zgłoszeń został przesunięty do 18 marca 2022 r., natomiast nowa data inauguracji dystrybucji katalogu to 4 kwietnia 2022 r.

Targi cieszą się dużym zainteresowaniem studentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, ale także innych wydziałów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni warszawskich, o zbliżonym profilu kształcenia. Jest to doskonały sposób poszukiwania specjalistów w takich dziedzinach, jak:

  • Cyberbezpieczeństwo,
  • Elektronika, Telekomunikacja,
  • Automatyka i Robotyka,
  • Informatyka,
  • Inżynieria Internetu Rzeczy,
  • Inżynieria Biomedyczna,
  • Computer Science.

Katalog zostanie opublikowany na stronie internetowej Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej i rozesłany do wszystkich studentów naszego Wydziału oraz do członków Stowarzyszenia Absolwentów Elektroniki na Politechnice Warszawskiej @ELKApw. Dystrybucja katalogu obejmie również studentów innych wydziałów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni. Katalog zostanie przekazany także do organizacji studenckich, działających w Politechnice Warszawskiej w celu jego rozpowszechnienia, a także trafi do partnerów medialnych.

Nowy termin nadsyłania zgłoszeń upływa 18 marca 2022 r. Zainteresowanych projektem zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: www.elka.pw.edu.pl

Następne targi przewidujemy na październik 2022 r. Serdecznie zapraszamy!

Dane kontaktowe: d.myko@elka.pw.edu.pl

Firma:
Tematyka materiału: IT, Targi Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, PW, Cyberbezpieczeństwo, Elektronika, Telekomunikacja, Automatyka, Robotyka, Informatyka, Inżynieria Internetu Rzeczy, Inżynieria Biomedyczna, Computer Science, @ELKApw
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"